Sayfa 353/1008 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Vergi mevzuatı, eurobondlarda alım satım kazançlarında uygulanan vergi mevzuatı ile aynıdır.
    Teşekkürler..Türkiye için biliyorum ama orda bir kesinti olacak mı? Yoksa aracı kurum mu kesiyor?
    Ya da yok mu. Birgün gidersek amerikaya havaalanında tutuklamasınlar

2. Bence bankalara enflasyona endeksli tahvilden kazandıklarınız vergiye esas kara sayılmaz vs bir imkan verebilirler. Burada da bir üst limit koyarlar.

Buna alternatif uzun vadeli tahvilden ettiğiniz zararı indirebilirsiniz diyebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şahitin doaş neredeyse para basmış.
    Yarın tavan yapar mı
    Yoksa işmen gibi düşer mi

4. Geçen sohbet odasında İş Yatırım hisse taşıma faizini %90 yaptı deniyordu, oradaki oyuncu portfoyü başka yere taşıyor da olabilir.

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Teşekkürler..Türkiye için biliyorum ama orda bir kesinti olacak mı? Yoksa aracı kurum mu kesiyor?
    Ya da yok mu. Birgün gidersek amerikaya havaalanında tutuklamasınlar
    Çifte vergilendirme olmaması için uluslararası anlaşmalar var.Yurt dışı yerleşik olarak, siz sadece burada vergi beyannamesi veriyorsunuz ama ikili anlaşmanın olmadığı bir ülkede yatırım kazancınızdan vergi alınsa dahi,belgesi karşılığında ,orada ödediğiniz vergiyi,burada ödeyeceğiniz vergiden düşebilirsiniz.

6. Bankalar bir lobi, faizler yükselsin istiyorlar ve şu an likit olarak bekliyorlar.

Enflasyonda tepe görülünce kredileri açacaklar. Enflasyon %70 olmuş %50 ile kredi veriyoruz diyecekler.

lot sayımlarım sonucunda :

bugünkü SATICILARIN bu malı boğalara hayır etmez... kalırlar bu malın altında

ama 180 liğe kadar alda... bolingerleride 850.000 kırılmayacak şekilde ayarladıkları için

kısa vade şort kazandırmaz artık

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    TAMAM işyat ütne onu anladık
    istediğin hisseyi anlamadım

ha budur diye tahmin ettim hisse tarafında da ben alıp duruyorum
    robot 17. kademe diyor ben 5-6 katını aldım

ta kendisi
    vadelide de satmış inekler yaw. Nolacak bu amiralin hali.
    Seninki insansı robot olmuş

Sayfa 353/1008 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •