Sayfa 354/800 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. sayin izci yanlis olan ne varki yazimda.. borsada bir kez kaybedilunce kurtarmak ucin 3 kez kazanmak gerekiyor. sonucta silver de hata yapilmadiginimi idfi ediyorsun..fiyatlar uctu gitti silver nerde.. batik senetler misliyle gityi silver nerde...demekki yanlis bir yatirim mis.. yanlisa yanlis diyemez isek dogruyu nasil bulacagiz. zaman zaman hatalarlada yuzlesmemuz yarar seglayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    2017 yılında Borsa ralli yapmış, hisseler uçmuşken, insanlar hisse ararken, SİLVER 35 Milyon TL ödenmiş sermayeye, 11 Milyon TL 9 aylık Net KAR, kar'ın hepsi esas faaliyetlerden, Finansal borçları da yoktu. hisse 2.25 TL idi. Ardından sonraki Bilançoda 15 Milyon TL Net KAR gelmesine rağmen, bozulmayı hissettiğimi zamanında uyardım, Bilançoda makyajlama vardı, beğenmediğimi söyledim, ama inanmadınız, beklediniz...

3. ...DETERJAN da durum bu olumsuzluk yanında ilkve diğer çeyreklerde satış miktarları artabilir Çin piyasadan çekildiği için ve CMC birim satış fiyatları da epey artmıştır bu süreçte.Örnek Alkol 1 dolarken salgın öncesi şimdi 2 dolar.

CMC kullanan diğer sektörlerden İLAÇ ve GIDA da satışların daha yoğun olmasını bekliyorum bu süreçte öne çıkan sektörler malum.

Ancak tekstil seramik ve Petrol arama ,boya sektörleri için konjoktürel olarak üretimsel handikaplar var.

Gelecek bilançolar geldiğinde bu olumlu-olumsuz unsurlar ete kemiğe bürünmüş olarak şekillenecek.Doğrusu ben de merakla izleyicisi olacağım.

Şimdilik bu kadar sizleri fazla detaya boğmadan,kazancınız bol olsun diyorum.

syg

4. Sayın Anatolien,

Şirketin Kap' a 30 Nisanda gönderdiği bildirim.

Son dönemde başta temizlik sektörü ve deterjan sanayinde kullanılan ürünlerimize yönelik artan talebin karşılanması amacıyla Denizli ili Acıpayam ilçesinde yer alan fabrikamız tam kapasite üretimine devam etmektedir. Bu kapsamda temizlik sektörü ve deterjan sanayine yönelik ürünlerimizin toplam üretimimiz içerisindeki payı arttırılmıştır.

Üretimine tam kapasite devam eden Şirketimiz bu süreçte dünya genelinde ve ülkemizde görülen COVID 19 salgını ile ilgili gerek çalışma koşulları gerekse de çalışanlarımızın sağlığına yönelik gerekli tüm tedbirleri almaktadır.

5. Forumun yeni bir üyesiyim ve farklı fikirleri görmek, göremediğim kaçırdığım noktaları yakalayan insanları dinlemek, bildiğim bir kaç şeyi paylaşabilmek vs sebepleriyle buradayım ve bence bugün bu sayfada çok verimli bir tartışma dönmüş. Elinde kağıt olmayan, pahalı bulan kişileri başlıktan kovmak oldukça saçma. Hatalarını görmeyen insanın borsada kaybetme ihtimali yüksektir bana göre ve edindiğimiz her bilgi doğru yatırıma giden yolda bize avantaj sağlayacaktır.

Mesela ben özellikle toz ve sıvı deterjan arasındaki fark konusunda bilgisizdim. Her türlü bilgi verici paylaşım için teşekkür ederim.

Ben şirketin finansallarını ve büyümesini beğendiğim için zamanında not almıştım ancak çarpanları tarihsel ortalamasının üstünde diye yatırım yapmamıştım. Bu krizde bu fırsatı buldum ve covid-19'dan ürünleri sayesinde kötü etkilenmeyeceği kanısındayım. Gıda-ecza-hijyen alanındaki ürünler muhakkak bilançoya olumlu yansır diye umuyorum. Bilanço geldiğinde çok daha net göreceğiz. Faaliyet raporu da umarım bilgilendirici olur.

Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Yurt dışına onun için daha fazla satıyor demek ki. Konsantre olmadığından...

7.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...DETERJAN da durum bu olumsuzluk yanında ilkve diğer çeyreklerde satış miktarları artabilir Çin piyasadan çekildiği için ve CMC birim satış fiyatları da epey artmıştır bu süreçte.Örnek Alkol 1 dolarken salgın öncesi şimdi 2 dolar.

CMC kullanan diğer sektörlerden İLAÇ ve GIDA da satışların daha yoğun olmasını bekliyorum bu süreçte öne çıkan sektörler malum.

Ancak tekstil seramik ve Petrol arama ,boya sektörleri için konjoktürel olarak üretimsel handikaplar var.

Gelecek bilançolar geldiğinde bu olumlu-olumsuz unsurlar ete kemiğe bürünmüş olarak şekillenecek.Doğrusu ben de merakla izleyicisi olacağım.

Şimdilik bu kadar sizleri fazla detaya boğmadan,kazancınız bol olsun diyorum.

syg
    Çok teşekkürler bilgilendirme için ağzınıza sağlık 👏👏👏👏

8.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Forumun yeni bir üyesiyim ve farklı fikirleri görmek, göremediğim kaçırdığım noktaları yakalayan insanları dinlemek, bildiğim bir kaç şeyi paylaşabilmek vs sebepleriyle buradayım ve bence bugün bu sayfada çok verimli bir tartışma dönmüş. Elinde kağıt olmayan, pahalı bulan kişileri başlıktan kovmak oldukça saçma. Hatalarını görmeyen insanın borsada kaybetme ihtimali yüksektir bana göre ve edindiğimiz her bilgi doğru yatırıma giden yolda bize avantaj sağlayacaktır.

Mesela ben özellikle toz ve sıvı deterjan arasındaki fark konusunda bilgisizdim. Her türlü bilgi verici paylaşım için teşekkür ederim.

Ben şirketin finansallarını ve büyümesini beğendiğim için zamanında not almıştım ancak çarpanları tarihsel ortalamasının üstünde diye yatırım yapmamıştım. Bu krizde bu fırsatı buldum ve covid-19'dan ürünleri sayesinde kötü etkilenmeyeceği kanısındayım. Gıda-ecza-hijyen alanındaki ürünler muhakkak bilançoya olumlu yansır diye umuyorum. Bilanço geldiğinde çok daha net göreceğiz. Faaliyet raporu da umarım bilgilendirici olur.

Saygılar.
    Aynen bizde çok merak ediyoruz bilançoyu. 4 aydır taşıyorum kağıdı umarım güzel bilanço gelir. Burada kağıdımıza pahalı diyerek itham edilmesi bence yanlış. Buna yatırımcı karar versin YTD

Sayfa 354/800 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •