Onemli Gunler Banner
Sayfa 354/852 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Daha önce demiştim.2,50 diye gelir diye.İlgili arkadaşlar sayfa sayfa geriye gittiğinde görürler.Şunu demiştim biz yükselirken yükselmeyen düşerkende en önce giden hisse diye.Bu bunlar karar açıklayacakları zamana kadar böyle gider.Bundan bir şey beklemeyin.Ne zaman açıklayacaklarını kendileri biliyorlar.Herkes herşeyi biliyor.Ama daha önce de dedim.Adamlar kolay kolay para vermek istemiyorlar.Sabır testlerine soktular.Bist satış yerse ki yarın MB artırmaz ise bizim ki yine düşer.Bizim ki olumsuz durumlarda 2,25 e kadar çekilebilir ki geçen neredeyse geliyordu bu noktaya.Daha aşağısı olur mu?Zaten 2,50 in altı dahi bunlar için büyük Kayıp.Bunlar hisse kaybediyorlar.Bunun aşağısı demek hele de uzun soluklu aşağısı demek ,eğer kendi içlerinde al gülüm ver gülüm yapmıyorlarsa mal kaybı demek.Zaten bist in yükselişlerinde bizim kağıdın yükselmediğini hepiniz gördünüz.
    Bist 108 iken 2,80 olan kağıt ,101 lerde 2,40, 103 lerde 2,50 civarı tekrar 108 çıktığında 2,60 olduğunu gördük.Öyle yükseliş falan hikaye.Sadece habere bakıyor.Herkes haberi biliyor,tarihi bekliyor.
    Neyse her düşüşü kendi adıma fırsat bilerek alım yapıyorum.O kadar bekletti.4 ay daha beklerim.Kendisi bu kadar bekletti,bizleri baya fırsatlardan geri bıraktırdı.Bunun bedelini vermesinin zamanı gelecek

Dediklerim şahsi fikrim.YTD.

yeter doyumsuz adam yeter alan kalmadı sizden başka
    TÜPRAŞ ADANADEMİRSPOR TUKAS

Ama yeter kaç ay oldu sırf inat uğruna satmıyorum. Ne olacak diye bekliyorum şimdi satsam takibi bırakacağım. Ne oluyor haberim olmayacak. Vallahi çok merak ediyorum 😁 zarara gireceksemde hadi çabuk olun.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Şirketimizin 25.12.2017
    tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

Kipa Ticaret A.Ş.'nin
    ("Kipa") ana ortağı konumundaki Şirketimizin, Kipa'nın sermayesindeki payının
    1.282.656.526,59 TL, pay oranının ise yaklaşık %96,25 olduğu ve bu suretle Şirketimizin
    Kipa'nın oy haklarının %95'inden fazlasına sahip olduğu belirtilerek, Kipa'nın
    fiili dolaşımdaki pay oranının (yaklaşık %3,75) oldukça düşük olması ile bir
    borsa şirketi olarak varlığını devam ettirmesinin ortaya çıkardığı operasyonel
    zorluk ve maliyetlerin ortadan kaldırılması amacıyla Kipa'nın borsa kotundan
    çıkması hususu değerlendirildi.

Sermaye Piyasası Kurulu ("SPK")'nun II-23.1
    sayılı "Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı
    Tebliği" ve diğer ilgili düzenlemeleri çerçevesinde, Kipa genel kurulunca borsa
    kotundan çıkmaya ilişkin karar alınması halinde;

Migros tarafından genel kurul karar tarihinden
    itibaren en geç 5 işgünü içerisinde Kipa'nın diğer ortaklarına yönelik zorunlu
    pay alım teklifi yükümlülüğünün yerine getirilmesi amacıyla SPK'ya
    başvurulmasına,
    Migros tarafından Kipa'nın diğer ortaklarına,
    beher 1 TL nominal değerli Kipa payı için, Kipa'nın kottan çıkılmasına ilişkin
    yönetim kurulu kararının Kamuyu Aydınlatma Platformunda duyurulduğu tarihten
    (25.12.2017) önceki, açıklama yapılan tarih hariç olmak üzere, otuz gün içinde
    Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması
    olan 2,56 TL pay alım teklifi fiyatı önerilmesine,
    Kipa'nın Borsa kotundan çıkması işlemlerinin
    tamamlanması için şirketimizce yapılması gereken iş ve işlemler ile gerekli
    mercilerden ilgili izinlerin alınması ve anılan sürecin sonuçlandırılması
    hususunda Şirket (Migros) yönetiminin görevli ve yetkili kılınmasına,
    Şirketimizin 31.12.2017 tarihi itibariyle
    düzenlenmiş konsolide mali tabloları ve Kipa'nın 31.12.2017 tarihi itibariyle
    düzenlenmiş mali tabloları esas alınarak, Kipa'nın Migros tarafından devir
    alınması suretiyle Migros bünyesinde birleşilmesi değerlendirilmekte olup,
    Kipa'nın borsa kotundan çıkma işlemlerinin sonucuna bağlı olarak, ilgili
    mevzuat çerçevesinde kolaylaştırılmış usulde birleşilmesine yönelik olarak
    Yönetim Kurulumuzca gerekli çalışmaların yapılmasına karar verilmiştir.

Söz konusu işlemlere ilişkin her türlü gelişme,
    ilgili Sermaye Piyasası mevzuatı gereğince kamuya duyurulacaktır.
    TÜPRAŞ ADANADEMİRSPOR TUKAS

7. Kuyruğa geldik 😃

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    meraktan altım 6-5 lot vermicem bakalım ne olacak vallahi merak ediyorum başka bir niyetim yok....... böyle durumda ne denir bilemedim ...umarım bütün ky kazanır
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 354/852 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •