Sayfa 354/1006 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    yuh
    çok para abi bu
    2023'ün tamamı için bu kadar açık öngörülmüştü, sene başında
    1 ayda bu kadar açık normal değil
    neden olmuş olabilir ? hangi gider kalemlerinden gelmiştir sence açıklar
    yıllıkta çok değil gibi
    sanki durup durup hepsini aralıkta harcamışlar galiba
    Borsayami sokmuşlar, bu nasıl bir rakam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Kekik yagi,bal,sarımsak
    Kekik yağını bana mı diyin. Benim çantada kimliğe paraya bakmam kekik yağı olmadan dışarı çıkmam. Evde sürekli stoklu en son 20 ml 75 e aldım.

3. Tuncer Şengöz:

Büberin kilosu olmuş kırk milyon, emekli yedi buçuk milyar maaşla nasıl geçinsin diyen halkımıza 1 trilyon 375 milyar Lira bütçe açığının ne kadarlık bir büyüklük olduğunu anlatmak, deveyi hendek atlatmaktan daha zor.

4. Dün YouTube de karıncalar Soner gökten bağımsız denetim raporlarından bahsetti hatta Sasa yı denetleyenlere şirkete orada bildiği usulsüz işlemler için yazdığını söyledi. Türkiye'de suç değil bu usulsüzlük

5. Benim işlem yaptığım tahtalarda ifşa mi oldum ne eskiden 45 sn de bir alıp satardım şimdi alsam satılmıyor 15 dk bekliyor.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tuncer Şengöz:

Büberin kilosu olmuş kırk milyon, emekli yedi buçuk milyar maaşla nasıl geçinsin diyen halkımıza 1 trilyon 375 milyar Lira bütçe açığının ne kadarlık bir büyüklük olduğunu anlatmak, deveyi hendek atlatmaktan daha zor.
    ememli bağkurlu olanlar az pirimle emekli oldular.....memur emekli kesintisi daha fazla ......bu ayırımı yapmak lazım.....zamanında yapılan yanlışlar şimi ceremesi çekiliyor......

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kekik yağını bana mı diyin. Benim çantada kimliğe paraya bakmam kekik yağı olmadan dışarı çıkmam. Evde sürekli stoklu en son 20 ml 75 e aldım.
    Neden korkuyon o zaman,arada birde kelle paça oh mis,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Değerleme şirketleri bazen şişik değerlendiriyor.

Yazın 6 milyonu gören şu an ev 3,8 milyon.

AVM'ler konkardato ilan etti deniyor vs.
    Abi sana özelden sordum. Pınar süt ve et in bilançoda gayrimenkul ve arsa vs 2022 değerlemeye göre çıkmış şimdi ki değerlemede oradan mutlaka ekstra kar gelir diye düşünüyorum sen baktın mı.

Sayfa 354/1006 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •