Onemli Gunler Banner
Sayfa 355/1005 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Herife son vurucu darbeyi indirip temelli kudurtucam iyi izle tohatlı dayucuğum
    Siftahımı yapıyorum
    Real time online olarak 10400 den şort yazıldım.
    Günün tepesini işaretleyelim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayucuğum sende durum nedir, 2 gündür pek aktif olamadın, alpal ve salak palanın parasını alalım biraz demiyon hiç
    Viop ta işlem yapmayı dün itibari ile bıraktım...... ara ara işlem yapmayı düşünüyorum.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Ucuzuz
    Doğru politikalara devam edilecek beklentisi
    Anormal bir durum yok
    Endeks tepede gibi görünse de birçok lokomotif hisse endeksin çok gerisinde kaldı onlar da katılacak harekete
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Nuri Sevgen artık ucuz olmadığımızı söyledi, tek tek firmaların eşleniklerine bakmak gerekiyormuş.

Batıda klasik hisselere ilgi çok az.
    Nuri iş bilmez takip etmeyin bunları

300 alti thy mi olur yahu
    Hadi bakayim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
    Hrif ne içtiyse kaldırmış gidiyor short işi sakat benden söylemesi

son dakika......

İsrail medyası, İran'ın Suriye'nin başkenti Şam'daki konsolosluk binasının "İsrail tarafından bombalanmasına" karşılık verme tehdidinde bulunmasının ardından Büyük Tel Aviv Bölgesi'ndeki yerel yetkililerin sığınakları açmayı düşündüğünü bildirdi.

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sen 12:33 de yazmışsın
    benim yazdığım 10:39 da

bi ara yanılmış olmayayım viob -0.40 veya -0.70 gibiydi p100 +2.00 ye merdiven dayamıştı .. ekran yoktu önümde öyle bir gözüme ilişti tv de

Normal mi?
    p100 ile f_xu030 birbiriyle karşılaştırılamaz olduğu için çok normal karşılaştırılması gereken xu030 ve f_xu030

viop 10:39daki makas 160 liraymış şu an 170. yani saat farkıyla ilgili bir husus yok. 10:39 filan farketmiyor.

geçenlerde açıklamıştım burda. takas günleri ile alakalı şu an teorik fiyatın çok altında işlem görüyor vadeli ama bu normal olan zaten.

açıklama şu:
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Spot hisse Çarşamba satılıp Perşembe ayni fiyattan alınabilirse(if conditional) "%0.40 - komisyon maliyeti" getirisi oluyor bu hareketin. Hele ki daha asagidan alabilirsiniz ballı kaymak resmen. Kredili mal taşıma işinde rakamlar çok daha büyük tabi.

Bunu herkes bildiği için son haftalarda carsamba günleri teorik fiyatın yaklaşık 0.40 üstünde fiyatlaniyor hisse vadelileri. ( Şu anda da endeks ve hisse vadeliler teorik fiyatın 0.40 üstünde ortalama)
    Aksi takdirde aynı anda yapılacak Çarşamba spot sat vadeli al sonra Perşembe spot al vadeli sat işleminde güzel getiri olabiliyor. Cuma-Pazartesi ilişkisinde de -vice versa- bir durum var. Dolayısıyla cuma günü makasın ciddi daralip teorik fiyat altında fiyatlama olabilir..
    cuma tatili yerine şu an bayram tatili var. dolayısıyla teorik altında fiyatlama olması doğal. fark kontrat başı 1.000 TL hem de.

7. dusen kırıldı bu sekilde kaparsa ralli erken baslar ama cogu yan kagıt surunuyor sanki yabancı girisi var bazı tahtalara
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Real time online olarak 10400 den şort geldi, artık çuvalın içinde bende varım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 355/1005 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •