Onemli Gunler Banner
Sayfa 355/862 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by Altagracia Yazıyı Oku

Ne dolap çeviriyorlar belli değil..... Adamlar birbirlerinden ödünç alıp mal mı çakıyorlar ne....
    Ben takaslarda böyle bir durum göremedim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SAO PAULO (AA) - Brezilya Tarım Bakanlığı, ülkede devam eden bozuk et operasyonlarında denetim altındaki 21 üretim tesisinden birisinin daha üretiminin durdurulduğunu bildirdi.Bakanlıktan yapılan açıklamada, ülkedeki et üretim tesislerine denetimlerin devam ettiği, bir tesiste daha et üretiminin durdurulduğu, son yasakla et üretimi yasaklanan tesis sayısının 4'e çıktığı belirtildi.Brezilya Adalet Bakanlığı Tüketici Müdürlüğü geçen cuma günü üretimi durdurulan, yasaklanan 3 tesisin ürünlerinin piyasalardan toplatılmasına karar vermişti. Brezilya’nın en büyük et ihracatçılarından birsi olan BRF’nin ihracata yönelik üretim yapan bir tesis de üretimi yasaklanan tesisler arasında bulunuyor.Bozuk et operasyonlarında denetimlerin iki hafta içinde tamamlanması beklendiği için üretimi yasağının genişleyebileceği tahmin ediliyor.Dünyanın en büyük et ihracatçılarından Brezilya'da bozuk etlerin son kullanma tarihlerini değiştirdikleri, etlere kimyasal madde ve su karıştırdıkları iddiasıyla 21 şirket hakkında soruşturma başlatılmış, 3 firmaya üretim yasağı getirilmişti.Skandalın ortaya çıkmasının ardından birçok ülke et ithalatına kısıtlamalar getirirken, Avrupa Birliği ve bazı ülkeler de ithalatı geçici olarak durdurmuştu. Kaynak: Brezilya'daki Et Skandalı

Bu 27 Mart 2017 tarihli haber de BRF nin de adı geçiyor.
    Brezilya bakteri konusunda mimli bir ülkedir.
    Üretimde ABD ve Çinden sonra %12 civarında ki üretimiyle 3. sıradadır.
    Oysa %25 civarındaki bir rakamla ihracatta ilk sıradadır,
    Mimli olması nedeniyle Brezilyadan yapılan ihracat kısıtlamalarının yerini doldurmak için Türkiye pazarına girip bu pazarda ihracat odaklı hızlı büyümeyi hedeflemiş ayrıca helal kesimle islam coğrafyası hedeflenmiş Türk kimliğimizle Türk devletleri hedeflenmiştir. 3 kıtanın ortasında ki Coğrafik konumumuzla da BRF nin lojistik bir üstü olmayı haketmektedir.
    Sonuçta BRF ölçmüş biçmiş ve güzel ülkemizin jeopolitik konumunu değerlendirmiş ve de stretejilerini buna göre belirlemeye devam etmektedir.
    12 şubattaki TUİK verilerini de görüp 1-2 günde Aralık ayını da analiz edeceğiz inşallah.
    Sonra blanço gelene kadar spekten saklanacağız ona elimizi göstermeyeceğiz.
    Yani;
    kamufle olacağız, yetmedi çalı arkasına saklanacağız daha olmadı ölü taklidi yapacağız vesselam
    Herkese hayırlı hafta sonları dilerim.
    ssss

3. Meriteyze tahtaya yüklendi
    Yabancıdır umarım. yatırımda içine etti
    Spekos dusursun bakalim
    2k daha spete attım 60 'dan.
    Uzun vadede 50 'den veririm😊.YTD

4. Arkadaşlar benim alıntılarım neden sizinki gibi çerçevelenmiyor.
    ssss

Keskinoğlu ne yazık ki fason üreticisinin hakkediş parasını vermiyor. Dün görüştüğüm arkadaşımın icerde 300 bin tl si olduğunu beyan etti. Keskinoğlu ailesi ne yazik ki şirketi finansal darboğaza soktu.

6.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim alıntılarım neden sizinki gibi çerçevelenmiyor.
    ssss
    Pc den yaziyorsanız yazının altındaki "alıntı yaparak yanıtla" sekmesini tıklamanız yeterli olması lazım

Arkadaşlar tavuk boykotuna tarim bakanimizdan destek almak icin izmir balcova tesislerine gidip bakanimizi birlik başkanlari ile yakaladik. Taban fiyatimiza kiloda 200 kuruş zam istiyoruz. Şu anda 30 milyon kapasite boykota katiliyor. Pazartesi ve sali günü bakanlik nezdinde entegreler ve üretici birlikleri ile masaya oturulacak. istedigimizi alirsak banvit acisindan yilda 35 trilyon ek maliyet gelir.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tavuk boykotuna tarim bakanimizdan destek almak icin izmir balcova tesislerine gidip bakanimizi birlik başkanlari ile yakaladik. Taban fiyatimiza kiloda 200 kuruş zam istiyoruz. Şu anda 30 milyon kapasite boykota katiliyor. Pazartesi ve sali günü bakanlik nezdinde entegreler ve üretici birlikleri ile masaya oturulacak. istedigimizi alirsak banvit acisindan yilda 35 trilyon ek maliyet gelir.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarım hakkınızı alırsınız sn. ssgeritoss.
    Ama benim anlayamadığım nokta şu. Sizler fason üretici olarak zor durumdasiniz sizden malı alıp ticaretini yapanda zor durumda (keskinoğlu). Peki kim kazaniyor bu sektörde.

Sayfa 355/862 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •