Sayfa 355/1023 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    bu çok ilginç !!

doğru mu acaba ?
    bilgisi olan var mı acaba ?
    Konuyu ima eden acaip başlıklar açılıyor, ama hepsinde de bu konuya vurgu yapılıyor. Yani birden fazla kaynakta benzer konu var.

https://eksisozluk.com/erekte-penis-...almak--5618760
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

İşin ilginci borcum borç ama ödemiyorum diyen ÜLKER `BIST kenefinde en az değer kaybeden hisselerden biri ama gel görki borçsuz , aslan gibi temettü veren bazı sanayi şirketleri neredeyse taban olacak. Demek ki HIRSIZ bu ülkede PRİM yapıyor bizde gelmiş DOLAR yükselir mi yükselmez mi onu tartışıyoruz.

*ZEYBEKCİ: KURA MÜDÜHALE ETMEMEKTEN KASTIMIZ DÖVİZ SATIŞI ŞEKLİNDE MÜDAHALE ETMEMEKTİR-BLOOMBERG HT

nereye gideceğini düşünmeden sarf edilen sözleri sonra düzeltmeye çalışırız.
    4.13 den 4.20 ye geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bu işin sonu kambiyo kontrolüdür dedik vatan haini dediler ,şimdi siz de gelmiş bunları söylüyorsunuz ki SİZ asla vede kata benim daha önce dile getirdiklerim bu memlekette olmaz derdiniz . Bakıyorum fikir değiştirmeye başlamışınız. Bugüne kadar sizin olmaz açıklamalarınızla kendi kendimi eleştiriyor paranoya yapıyorum her halde diyordum. Fakat görüyorum ki ben paranoya yapmıyormuşum siz aşırı iyimsermişiniz.
    umutabi bu uygulama zaten uzun zamandır var ancak şu anda sadece şirketler için uygulanıyor. Yani çok şaşırtıcı bir durum değil. Hatta TL için direk bireylerde de uygulanıyor. TL mevduatta stopaj olarak kesilen kazancın vergisinde enflasyon hesaba katılmıyor. Böylelikle TL'deki reel stopaj oranı reel kazancın %50'lerini buluyor. Sadece döviz değer artışı istisna olarak bireylerde vergilendirilmiyordu.

Birkaç yerde gördüm ayrıca burada da bir forumdaş çok sıkışırlarsa yapabilirler demişti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Vala bu ATEŞ bugün ve gece yarısı devam ederse YARIN sabah başka her zamankinden çok başka bir güne uyanmış olacağız gibime geliyor umarım yanılıyorumdur.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    umutabi bu uygulama zaten uzun zamandır var ancak şu anda sadece şirketler için uygulanıyor. Yani çok şaşırtıcı bir durum değil. Hatta TL için direk bireylerde de uygulanıyor. Stopaj olarak kesilen kazançta enflasyon hesaba katılmıyor. Böylelikle TL'deki reel stopaj oranı reel kazancın %50'lerini buluyor. Sadece döviz değer artışı istisna olarak bireylerde vergilendirilmiyordu.

Birkaç yerde gördüm ayrıca burada da bir forumdaş çok sıkışırlarsa yapabilirler demişti.
    Adım adım bizde bunu diyoruz kontrollü kambiyo dediğimiz şey böyle başlar devamı gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Konuyu ima eden acaip başlıklar açılıyor, ama hepsinde de bu konuya vurgu yapılıyor. Yani birden fazla kaynakta benzer konu var.

https://eksisozluk.com/erekte-penis-...almak--5618760
    bu başlığa bakmak kimin aklına gelir
    ilginç..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Gönlüm zengin diyelim. Ayrıca benim gözümde yakını görmüyor ama gözlük kullanıyorum. Tavsiye ederim. 200k değil, 200 er bin.... diye yazmışım. Bu tip cevaplara pek meraklısınız, oysa deneyimlerinizi paylaşsanız daha sempatik olacaksınız.
    Sana sempatik görünmeyebilirim...

Hiç bir zaman böyle bir niyetim olmadı hayatımda.

Muhtar mı seçileceğim?

Buradan bu başlıkta yazdıklarına bakınca sen de pek sevimli bir tip değilsin laf aramızda...

Bir şey daha...

Daha önce dolarla, power'la ilgili yazdıklarında "bin" yerine "k" kullanmıştın.

Son bir şey....

Bu başlıkta yazılan her şeye dikkatliyimdir...

Epeydir işimiz bu.

Büyük lafları da bırak...

Sanal da büyük görünmenin yollarından biridir belki ama biz hep buradayız...

Sayfa 355/1023 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •