Sayfa 355/963 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    ben bu işi bu güne kadar beceremedim ne zaman denesem hüsran
    ne zaman sabırla beklesem kazandım.
    beklemeye devam
    genel olarak haklısın ama bazen olmayabiliyor. borsanın genel durumu iyi değil. düşüş trendine girdiyse ki girmiş olabilir çünkü hiç bir hikaye kalmadı ayrıca kore abd gerginliği, altının yükselmesi vs bu süreci başlatmış olabilir. uzak durmakta faydalı olabiliyor bazen.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

2. Yatırım finansman aldığı malları veriyor karşılayanlar bizim çocuklar...kısada beklenti sonu olduğundan dinlenir ama yola devam edecektir bu bilançoyla kanımca...

3. kore müslüman bir ülke olsaydı dediğin olurdu da şimdi zannetmem. ısıracak köpekde ısırmaz. abd nin tek derdi ipek yolunu engelleyebilmek.

yabancı barsalarda kötü.

destek falanda kalmadı artık. yerçekimsiz dolanıyoruz. nereye çarparsa artık.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

6.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    genel olarak haklısın ama bazen olmayabiliyor. borsanın genel durumu iyi değil. düşüş trendine girdiyse ki girmiş olabilir çünkü hiç bir hikaye kalmadı ayrıca kore abd gerginliği, altının yükselmesi vs bu süreci başlatmış olabilir. uzak durmakta faydalı olabiliyor bazen.
    Kısa vadeli düşünenler için dediğiniz gibi doğrudur. Borsa 30000'lerden 55000 lere geldiğinde benzer görüşle borsadan uzaklaştım. Sonrasında 70 lerde girdim. 80-90binlerde iken yine benzer davranışı sergiledim. Borsa 100bin hayali kuruldu yine aynı senaryolar döndü. Şimdi 110binlerden geri dönüyoruz. Bunun sonu yok gibi geliyor. Biraz şans, biraz havayı iyi solumak lazım. Kısmette varsa herşey oluyor. Ülkede ekonomik kriz olmadığı takdirde daha yolumuz uzun gibi. Çünkü bacası tüten bir fabrikaya yatırımcıyız. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Gecmis olsun hepimize bi daha da nezaman düzelir bilinmez

8.  Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    ben bu işi bu güne kadar beceremedim ne zaman denesem hüsran
    ne zaman sabırla beklesem kazandım.
    beklemeye devam
    Bence de doğrusu senin yaptığın.Ancak benim de tarzım bu işte.Kızıma thyao 5,45, ve yataş 3,60 aldırmıştım, ufak tefek bakıyorum benden çok daha karlı.Tataştan 10 bantında , çıkmıştım.Bu kağıt da istese 3,97 ye çıksın ilk hedef herzaman tekrarladığım gibi 6,50 . Patron biraz karıştırmaya başladı 2023 yatırım falan. Borsada yatırım dediğinde işler farklı algılanır.

Sayfa 355/963 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •