Onemli Gunler Banner
Sayfa 355/997 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. HDP eşbaşkanları biz PKK'yız diye sabah akşam uluyor ve lakin hdp'lilere siz PKK/hdp'lisiniz deyince çok alınıyorlar burada mesaj sildiriyorlar, utandıklarından mı yoksa biz bu ahmakları havada karada kandırırız diye mi düşünürler bilemiyoruz..
    Elin Fransızı kediye kedi derken iyi de, biz deyince kötü mü...

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Salak keriz bunlar
    Trump gitse kisa surede 10 u gecer dolar
    Hayir bir de vatan millet edebiyati yapmiyorlar mi guluyorum. Kuru sogan ekmek yerlermis guya.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Nasil koruyor akp yi hayret yahu boyle sey olamaz
    Tum abd yi azlolma riskine ragmen karsisina aliyor inanilmaz
    Alcaklar asagi ama

bugun arka planda trump tan daha yumuşak mesajlar almak ve abd ye "kesin" davet edilmek için iyi bir lobi faaliyeti yürütmüşe benziyor a.k.p. partisi.. 13 kasım ziyaret vurgusu, f-35 vurgusu ve ticari ortaklık nato müttefikliği filan.. diğer yandan pyd li terörist gruba da aslında seni korumaya devam ediyorum diyor..iki tarafa da havuç ve sopa siyaseti aynı anda gayet başarılı sahneye koydu abd.. iki tarafa da bana muhtaçsınız dedi.. bizi abd karşısında bu duruma düşüren a.k.p. partisi bunları halka başarı diye yutturuyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Sarı reis e danışman olmak vardı 10 bini 10 milyon yapardım 2 günde yemin ederim adam manipülatif adam trader adam gazcı... adam siyasetçi değil ve söz verdiği şeyleri yapıyor çıkacağım dedi çıkıyor inanılmaz gerçekten. Tekrar seçilir bu öldürürler ama abd de yaşatmazlar bunu.
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Tr yi citir citir yemek isteyen derin abd aynı zamanda turp u da indirmek istiyor indirecek de
    Turp bunlarla inatlasiyor
    Tl nin en buyuk dostu trump
    2017 den beri yaziyorum bunu
    Sasirtmiyor

KÜRTLERE SİLAH YARDIMINI DUYURDU
    Trump mesajın sonunda akıllara durgunluk veren bir ifade kullandı. Türkiye’nin teröristlerle tartışması durumunda Türk ekonomisinin zarar göreceğini söyleyen Trump, “Gereksiz bir çatışma Türkiye’nin ekonomisine ve çok kırılgan para birimine zarar verecektir. Biz Kürtlere ekonomi/silah bazında yardım ediyoruz†dedi.!!!!!!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sarı reis e danışman olmak vardı 10 bini 10 milyon yapardım 2 günde yemin ederim adam manipülatif adam trader adam gazcı... adam siyasetçi değil ve söz verdiği şeyleri yapıyor çıkacağım dedi çıkıyor inanılmaz gerçekten. Tekrar seçilir bu öldürürler ama abd de yaşatmazlar bunu.
    Sonu yaklaşıyor bence de
    Bu gitmeden dolar dan pek bisey beklememek lazim
    Dun abd de tr ile ilgili yasananlar urkutucuydu
    Dolar long olarak urktum ama dolar efendi eksi
    Rezil kepaze performans

8. 08 Ekim Salı 15:37 TRUMP: ERDOĞAN 13 KASIM'DA ABD'DE KONUĞUM OLACAK

çıpayı attılar bizim piyasaya...o tarihe kadar rahatız, sürüklenme, sirkülasyon, türbülans olmaz...

Sayfa 355/997 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •