Onemli Gunler Banner
Sayfa 356/568 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    her şeyi alıyorlar..ama demirleri almıyorlar ,yeminli sanırım bunlar.gerçi bu bilanço beklentisi ile kim ,niye alsın demiri şimdi?
    çarşamba günü bilanco gelir, yani bugün hariç grafiklere üç gün daha sığdıracak yerleri var. normal plan bu üç günde daha az hareketsiz kalır, bilanco açıklanır perşembe %3-4 aşağı basar, sonra toparlar. tabi beklenen gibi 1,5-2 milyar gelirse.

2.  Alıntı Originally Posted by gxxxx Yazıyı Oku
    Kademeler inanılmaz kalinlasti
    enigmanın resmine göre sol taraf artmış, yani satacak görüntüsü var.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    çarşamba günü bilanco gelir, yani bugün hariç grafiklere üç gün daha sığdıracak yerleri var. normal plan bu üç günde daha az hareketsiz kalır, bilanco açıklanır perşembe %3-4 aşağı basar, sonra toparlar. tabi beklenen gibi 1,5-2 milyar gelirse.
    pandemi dönemi ve öncesindeki bilançolara oranla bir tık daha iyi bilanço beklentisi piyasa tarafından fiyatlanıyor.
    son 6 çeyrek (2021 bilançoları ve 2022 ilk 2 çeyrek ) bilanço değerinden daha düşük bir değer gelecek belli.mesele sanki son çeyrek.orada da benzer bir bilanço çıkar mı bilmiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    enigmanın resmine göre sol taraf artmış, yani satacak görüntüsü var.

5. hafta başından beri genel alıcı-satıcı bist için...

bank of o kadar tupraş vermiş..fiyatı yukarı gitmiş.

6. Bu vergiyi tek biz veriyoruz sanırım…

7. Net kar aracı kurumların beklentileri ve belli ki istihbaratları doğrultusunda gelirse bu fiyatlar bence çok iyimser kalır. Daha da kötüsü temettü miktarı da bir hayli düşer. Talep zayıflığı 2023 de devam ettikçe (beklentim bu yönde) 2023 yılıda kayıp bir yıl olmaya kuvvetli adaydır. Evinizi kış tutun.

İnşallah aracı kurumlara ters sufle verilmiştir ve bu bir taktiktir. Bu yapılmışsa olacakların kudurtacağı Ereğli düşmanı bir kesim olacağı için bunun olmasını tüm kalbimle istiyorum.
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
    Ay sonuna isdmr de 29 civarı beklentim var ...Mart gibide 43 civarı ..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 356/568 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •