Sayfa 356/405 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tam da fiyat olarak Alka'nın yarısı olacaktı ki Alka depara kalktı, hep kafa kafaya giderlerdi, en fazla 2-3 lira fark olurdu.
    Endeks aşağı, hisse yukarı yaparak makası kapatması iyi.
    Alka nerelerden gelip gecti
    Asil safkan ingiliz atı Alka imis
    bu hizli ingilizce kurslarinda ingilizce öğretilmis Arap atı imis

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Herkesin parayı yönetme şekline saygı duyarım.. 2019 da 2,45 den aldığım IŞMEN ler temettü yatırımına en güzel örnekdir... hisse temettüler harici 12 x yaptı ve şuan bana göre hala uygun... Gidipde Temettü verimi %2 olan senedi zirveden alanlar için temettü yatırımı çöptür... Heleki enflasyon uçmuşsa....
    Alkime dönersek kağıt bir kaç yıl önceki bölünme döneminde yatırımcısını sevindirdi... Bu aralar ölü kedi takliti yapması normal.... Gübre Hammaddesi ile ilgili muamma devam ediyor... Hisse büyük fonlarda toplanmış...Bu adamlar herhalde saf değiller.

Hepinize bol kazançlar..
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Şişe, Alarko, Arçelik, Sabanci Holding vs vs geri alim yönetim kurulu üyelerini kovalim
    siz bu sirketi buraya kadar karambolle yönettiniz geri alim ne )

Temettü ülkemizde bir anlam ifade etmiyor , google bir cok kisinin temettü karsilastirmasi var
    geri alim yapsin sirket yada parayi götürüp daha rasyonel kullansin karı arttirsin,
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alka nerelerden gelip gecti
    Asil safkan ingiliz atı Alka imis
    bu hizli ingilizce kurslarinda ingilizce öğretilmis Arap atı imis

Öyleymiş gerçekten de, hani borsanın taban olduğu, Alka'nın tavan olduğu günü hatırlıyor musun, şu Potasyum beklentisi ibremi buraya çevirmişti, yoksa kağıtçılık ve matbaacılık bizim işimizdi. Geç bunları dediğini duyar gibiyim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    2019 yilindan itibaren hissede olduğuna göre
    bu hissenin bu hale gelmesinin en büyük sebebinin Patron satısı olduğunu bilirsiniz,
    Kendi adima konusmak gerekirse ben bölünmesine sevinmedim istemiyordum
    gecmiste yazilarim var , bölündükten sonra hisse iteklendi, sebep sonuc mekanizmasi bir kere daha çalisti.

Bu adamlar dediginiz kisileri tanimiyorum siz biliyorsaniz bizimlede paylasin hangi yatirim fonlari imis,

Çünkü Takasta alımları / satımları yatırım fonu göstermek zor degil isin biraz detayini biliyorsaniz yaparsiniz.

bir goflet nerden , nerelere gelmis buda yükselsin bir zahmet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öyleymiş gerçekten de, hani borsanın taban olduğu, Alka'nın tavan olduğu günü hatırlıyor musun, şu Potasyum beklentisi ibremi buraya çevirmişti, yoksa kağıtçılık ve matbaacılık bizim işimizdi. Geç bunları dieyeceğin duyar gibiyim.
    Hatirlamam mi be ya
    ekran görüntüsünü aldim bile...
    veremiyor tabana verse alacagim bi elimdeki kadar haha...

Savas , Potasyum olayina büyük bir darbe vurdu...
    kul kurar, kader gülermis....

linux emlak sektöründe emlaka yatirim yapmis, sende matbaada anlayan üstatsin ne isin var gübrede , kagida baksana ,
    bende Konka da var

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Hatirlamam mi be ya
    ekran görüntüsünü aldim bile...
    veremiyor tabana verse alacagim bi elimdeki kadar haha...

Savas , Potasyum olayina büyük bir darbe vurdu...
    kul kurar, kader gülermis....

linux emlak sektöründe emlaka yatirim yapmis, sende matbaada anlayan üstatsin ne isin var gübrede , kagida baksana ,
    bende Konka da var
    Haklısınız, ekmek yediğimiz sektör sonuçta.
    2017'den beri bu potasyum hayaliyle devam ettik, ama hesapta olmayan bu savaş bozdu planları, Alkim'de 2 hayal kırıklığm, Krom madeninin atıla dönmesi ve PS hammaddede tek ülkeye bel bağlanması.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Ben ilk halka arz oldugu günden beri takipdeyim o zaman babamın portföyündeydi. Zannedersem 98 99 yilları.. Hatta Soda da aynı yıllarda halka arz olmuştu.... 13 milyon adet Citibank Yabanci,
    6,9 milyon Yatırım Fonu, 5,8 Milyon Emeklilik Fonunda .. Işbankda 19 Milyon adet.. 5 milyon kadarda Garantide olmasi lazım...
    Bu kişiler kimler bahsine gelince " Google da Kaufleuten yazın" ordaki mekanda ara sıra ayak üstü sohbet edebildiğim Citinin UBS Zürich in Orta Asya ve Avrupa Operasyon sorumluları... Maalesef dışarı bilgi sızdırmıyorlar Sadece genel üstü kapalı...

Patron Satışlari bahsinde özellikle Alka da Kora ailesinin genç bireyi kendi paylarını şahsi yatırımlari için sattı ve Ailede zaten bu onun kendi tercihidir diye Tv de açıklamada bulunda. Babasından kalma adama satma diyemezsin !!!

Bu konu daha fazla uzamasın diye tekrardan bütün ortaklara bol kazançlar diliyerek kapatıyorum.
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    2019 yilindan itibaren hissede olduğuna göre
    bu hissenin bu hale gelmesinin en büyük sebebinin Patron satısı olduğunu bilirsiniz,
    Kendi adima konusmak gerekirse ben bölünmesine sevinmedim istemiyordum
    gecmiste yazilarim var , bölündükten sonra hisse iteklendi, sebep sonuc mekanizmasi bir kere daha çalisti.

Bu adamlar dediginiz kisileri tanimiyorum siz biliyorsaniz bizimlede paylasin hangi yatirim fonlari imis,

Çünkü Takasta alımları / satımları yatırım fonu göstermek zor degil isin biraz detayini biliyorsaniz yaparsiniz.

bir goflet nerden , nerelere gelmis buda yükselsin bir zahmet
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    yatirim fonu diyorum, zannedersem bu konuda bilginiz yok....
    Mademki paraya ihtiyacı var hisse satacak o zaman Alka da niye hisse satmadi da Alkimde satti,
    Alkada hicmi lotu yoktu,

Masallar masallar
    Hersey her yerde yazilmaz diyerek konuyu uzatmayacagim,

Sayfa 356/405 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz