Onemli Gunler Banner
Sayfa 356/579 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4625 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    ruble değerleme den kar yapacak fiktif kar ,yabancı para çevrim farkı önemli olan faaliyetten kar yapmak yabancı para çevrim farkı THY de 24.4. Milyar TL kim sallıyor değerleme farklarını ? Hangi yatırım şirketi kaale alıyor önemli olan verim satış büyümesi favök karlılık
    ilk çeyrek esas faaliyet karı, yıldan yıla %540 artış var. aslında ben, asıl bu esas faaliyet kar artışının devamını ve bu artışın net kara taşınabilecegini düşünüyorum. çünkü faiz giderleri düşük oldugundan bu mümkündür

2.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Şirketin gelecek beklentileri notunda kendileri küçük çüft haneli daralma beklediklerini duyurdular.
    şirket onu bekliyor, ben ise aksini bekliyorum. bilanço açıklansın göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    ilk çeyrek esas faaliyet karı, yıldan yıla %540 artış var. aslında ben, asıl bu esas faaliyet kar artışının devamını ve bu artışın net kara taşınabilecegini düşünüyorum. çünkü faiz giderleri düşük oldugundan bu mümkündür
    Esas faaliyet karında döviz etkisini arındırman gerekli şişeleme vs artışı varmı ? Yoksa kur sebebi ilemi kar artıyor aynı durum Ülker dede geçerli yurt dışında Arabistan Kazakistan Mısır vs yatırımları var son 3 senedir inanılmaz karlı ama fiyatlanmıyor çünkü satışlarda tonaj büyümesi düşük ben önce satışa bakarım bukadar büyük firma Efes ciro yurt dışından geliyor finansları dolar yada Euro olarak Da açıklaması gerekli

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Esas faaliyet karında döviz etkisini arındırman gerekli şişeleme vs artışı varmı ? Yoksa kur sebebi ilemi kar artıyor aynı durum Ülker dede geçerli yurt dışında Arabistan Kazakistan Mısır vs yatırımları var son 3 senedir inanılmaz karlı ama fiyatlanmıyor çünkü satışlarda tonaj büyümesi düşük ben önce satışa bakarım bukadar büyük firma Efes ciro yurt dışından geliyor finansları dolar yada Euro olarak Da açıklaması gerekli
    Boşver hersene 1.5 2 lira temettü versin yeter

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Boşver hersene 1.5 2 lira temettü versin yeter
    İnş bunun için verim kar artırılmalı

6. *foreks anketi-aefes 2020 yılı 2.çeyrek beklentisi 317 milyon tl(2ç19 429,7 milyon tl)

7. bugün hsbc tahtayı doğradı
    dün akşam sevinirken bugünkü hareketi ile insanı sinir etti.

8. Yapıkredi nin *** robotu durur mu ? Satıp alttan almak için her orosbulugun programını yapmışlar. Hedefim 35.1 lot vermek yok.bankalar hariç bundan ucuzu varsa onu alalım.

Sayfa 356/579 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •