Sayfa 356/641 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 5124 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Aracı kurumlara bakıyorum ilk 3 kurum 35 üstü maliyet tokadı yemişler ziraat zararına satış yapıyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu -%9 u da taban sayarsak 55 den bu yana kaçıncı taban oldu ? Sayan var mı?
    6 mı 7 mi oldu? Bugün dahil.

55 lerden alanlara, Allah kolaylık versin. Klasik bireysel yatırımcı refleksi zararda olunca satmamıştır da..

Lakin bu kadar tabanı hiç ummuyırdum.

52 den düşen rta bile bi nefes alıp peşine 2-3 tavan daha yapmıştı.

Bunlar nefes almadan acımadan basıyolar.
    Aynen öyle.. Bende bu kadar beklemiyordum.. Dün tamam burdan dönecek dedik yanıldık.. Bunun yuzunden katmr i kaçırdık. Ama biraz kol kesip cüzzi zararla katmr e giriş yaptım.. Elimde giderse yuzde beşlik zararı kurtaracak kadar fener kaldı.. Mala giren neredeyse hiç kimseye çıkış şansı vermediler.. Bir yerden lıg için yeni bir fıyatlama yapacaktır ama nereden dibini bulmak güç..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

30 da 52K var bakalım alacak mi

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bir daire aldım ev eşyası değiştirdim borsa için para kalmadı baktım olmuyor akbanktan 0.99 faiz ile 25000 TL kredi çektim 3 yıl vadeli 3.ayda kapattım net 125.000 kâr bıraktı Tatar kardeş 3 ayda ama dün fenerde bugün de ekiz de hata yaptım

Hayırlı olsun kardeşim tekraren....Hatırlarsan ben sana o zaman demiştim çok az bırakmışssın diye......Ben de azalttım.....Ama yine de 330 un aşağısına düşürmedim parayı.....Bedelsiz,spor ve SİP-GİP-YİP tekiler sayesinde 3 milyon tl yi aştı param çok şükür....Yaklaşık 3 milyon civarı da gayrimenkulde var...Yani toplamda 15 ayda borsadan yaklaşık 6 milyon kazandım...Ana para ise sadece 130 bin tl.....!!!!

Kimse inanmaz ama GERÇEK.....KWON3 arkadaşım şahit bunlara.....!!!

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aynen öyle.. Bende bu kadar beklemiyordum.. Dün tamam burdan dönecek dedik yanıldık.. Bunun yuzunden katmr i kaçırdık. Ama biraz kol kesip cüzzi zararla katmr e giriş yaptım.. Elimde giderse yuzde beşlik zararı kurtaracak kadar fener kaldı.. Mala giren neredeyse hiç kimseye çıkış şansı vermediler.. Bir yerden lıg için yeni bir fıyatlama yapacaktır ama nereden dibini bulmak güç..
    Gs ve diğerleri dün artıya geçmişti. Gs bugün de artıya geçmişti az önce, şimdi yakın.

Bunda 2 gündür budama var, saç sakal var, açık kalp ameliyatı var.

Bi sebebi olmalı. İstemedikleri birileri girmiş olabilir. Onlar satsın diye acımazszca basıyolar sanki.
    Başka bişey aklıma gelmiyor.

Teknik taktik mekanik pnomatik hidrolik grafik baksam da hayatta inanmam, çok nadir buna göre işlem yaparım)
    Çıkışta teknik bi durum öngöremeyenlerin
    Düşüşler de teknik mekanik demesi
    Maalesef bu kafa bizi bitiriyor.,

Yoksa 55 den 29 tl ler. Epey bi sondaj olmuş.
    Epeydir böyle bi düzeltme borsamızda görmemiştim, iyi düzeltmişler.
    Ben de nerden reaksiyon verecek diye bekliyorum.

Çıkışta almayanı pişman ettiler
    Düşüşte de alanı pişman ettiler.

Welcome to Borsa.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

6. Bence vakıf a vs ireye bu hareketle yukarıdan mal sattırdı lar.. Şampiyonluk potaya girmeden görülen zirvenin görülmesi veya geçilmesi oldukça zor.. İnşallah çok can yanmamıştır.. Çok ağlayan da görmedim açıkçası...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

İyi kazanmışsınız ben hep küçük oynarım sizin için de hayırlı olsun
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kardeşim tekraren....Hatırlarsan ben sana o zaman demiştim çok az bırakmışssın diye......Ben de azalttım.....Ama yine de 330 un aşağısına düşürmedim parayı.....Bedelsiz,spor ve SİP-GİP-YİP tekiler sayesinde 3 milyon tl yi aştı param çok şükür....Yaklaşık 3 milyon civarı da gayrimenkulde var...Yani toplamda 15 ayda borsadan yaklaşık 6 milyon kazandım...Ana para ise sadece 130 bin tl.....!!!!

Kimse inanmaz ama GERÇEK.....KWON3 arkadaşım şahit bunlara.....!!!

8. 29.24 e 80000 lot alım girmiş... İnandıkmı.. ?????

Sayfa 356/641 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •