Sayfa 356/684 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. 1.75 i bi deneyim deyip verdim. Birazını kaptirdim birazini cektim malin. İs Bankası kizdi 50.000 koydu. Sahipsiz sanmayın. Çok sahipli hemde ama zamanı var. Bilancoyu görelim.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Ameeg kardeş , İstanbul yaklaşımı ya spek, ya yancı kanımca. Konuşma tarzı ve yorumları ky gibi durmuyor . Tahta yapıcılardan biri bence.
    Ne alaka adamda borsacı ağzı bile yok. Konusmaları tamamen profesyonel borsacı gibi degil. Varsa 3-5 bin lotu vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Ne alaka adamda borsacı ağzı bile yok. Konusmaları tamamen profesyonel borsacı gibi degil. Varsa 3-5 bin lotu vardır.

Hocam kimse kimsenin elini tutmuyor. Hisse sahibiysen ve mal dağıtılıyor diye yorum yapıyorsan niye hissen var o zaman, Sat aşağıdan al, milletten sana ne, düşünen uyar düşünen uymaz. Tekrar tekrar söyleniyorsa bu masum bi iş değil.

Elinde hisse yoksa ve mal dağıtıyorsa da bu senin yararına, düşecek demek ki, bekle. Yine yapacak olan yapacağını yapar, tekrar tekrar söyleniyorsa bu iş masum olmaz.

Yanlış anlaşılmasın Karizma06, cevabım yazdığına ithafen ama sözlerim sana değil.

4.  Alıntı Originally Posted by ameeg Yazıyı Oku
    Hocam kimse kimsenin elini tutmuyor. Hisse sahibiysen ve mal dağıtılıyor diye yorum yapıyorsan niye hissen var o zaman, Sat aşağıdan al, milletten sana ne, düşünen uyar düşünen uymaz. Tekrar tekrar söyleniyorsa bu masum bi iş değil.

Elinde hisse yoksa ve mal dağıtıyorsa da bu senin yararına, düşecek demek ki, bekle. Yine yapacak olan yapacağını yapar, tekrar tekrar söyleniyorsa bu iş masum olmaz.

Yanlış anlaşılmasın Karizma06, cevabım yazdığına ithafen ama sözlerim sana değil.
    Sen merak etme onda bisiy yok. Biz 1 ay icinde güzel mal aldik aliyoruz. Hareketlerini de iyi biliyoruz berkosanin. Is bankası, yapi kredi, marbaş. Bunlara dikkat et. Tabiki gedik te olaya girdiginde olay tamamen degisir.

5.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Sen merak etme onda bisiy yok. Biz 1 ay icinde güzel mal aldik aliyoruz. Hareketlerini de iyi biliyoruz berkosanin. Is bankası, yapi kredi, marbaş. Bunlara dikkat et. Tabiki gedik te olaya girdiginde olay tamamen degisir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Spek dostum bugün bebek geldi hareketini çek

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Oyak geldi

8. Biri çomak soktu ama baş arı gücünü gösterdi.

Sayfa 356/684 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •