Sayfa 357/1003 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: Viop XLII

1. 9 gün tatil bayramdan sonra gaplı açarmı dolar...

2. Dans vakti yaklaşıyor.
    Bakalım yine jelibon dansı mı yapacak??
    Ya da canım petrol fışkıtmaa dansı mı?

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Vallahi ne yaparım satınca bakacağım yazık milli servet kullanmıyorum ülkede en fazla duracağım 1 ay için çok fazla lüks kaçıyor.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hemen sat...tam zamanı bence...satıp direkt dolara göm..akmak kokmaz..zaten araç fiyatları dolarla hareket ediyor..opex inden de kurtulursun.

benim tek araç var, ikinci olsa kesin satardım bu aralar...normalde sıfır alır, 5 yıl biner, sonra sıfırlardım...benimkisinin sıfırı 1100 olmuş..benimkini 700 e satıp, üstüne 400 daha eklemem lazım...böyle giderse 5 sene daha binerim...sıfır araç bile hayal oldu artık
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Bence forumun ve Vobun en kaliteli dönemi 2008 ve 2009 yıllarıydı hem ayı piyasası hemde boğa piyasası yaşanmıştı. Kimse dolara karşı değer kaybettim mi enflasyona karşı kazancım eridi mi demiyor büyük dalgalarda muazzam para kazanıyordu. Tabi işi bilmeyen ve yeniler tecrübesizlikten kaybediyordu ama az biraz trade etmeyi bilen paraya para demiyordu.

O zamanlar benim takip ettiğim balaban, metkon, sazan, saraylı cans, karahan, xtarderx, şövalye, kutero, bearbull, jonedowes, Türkoğlu, Cautionary, bearbull, Abka, ayhan, nostra, gökhan fındık, jelibon, indregandi, astatin, kuzu, selçuklu, Larossian, Teo vs.. vardı Hatta vobcular ara sıra redkide isyan eder voborsa gibi başka forumlarda yazar ama yine kürkçü dükkanı olan buraya geri dönerdi. Ne günlerdi...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bence forumun ve Vobun en kaliteli dönemi 2008 ve 2009 yıllarıydı hem ayı piyasası hemde boğa piyasası yaşanmıştı. Kimse dolara karşı değer kaybettim mi enflasyona karşı kazancım eridi mi demiyor büyük dalgalarda muazzam para kazanıyordu. Tabi işi bilmeyen ve yeniler tecrübesizlikten kaybediyordu ama az biraz trade etmeyi bilen paraya para demiyordu.

O zamanlar benim takip ettiğim balaban, metkon, sazan, saraylı cans, karahan, xtarderx, şövalye, kutero, bearbull, jonedowes, Türkoğlu, Cautionary, bearbull, Abka, ayhan, nostra, gökhan fındık, jelibon, indregandi, astatin, kuzu vs.. vardı Hatta vobcular ara sıra redkide isyan eder voborsa gibi başka forumlarda yazar ama yine kürkçü dükkanı olan buraya geri dönerdi. Ne günlerdi...
    evet...ben de cans ı çok başarılı bulurdum...belki de ov yatırıcı olarak vob da en iyi kazanan kişidir(bnim şahit olduğum)..zaten parayı vurup kayboldu..eğer başka bir isimle buralarda takılıyorsa üzülürüm..zengin olmuştur diye umuyorum
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Antrikot 200 civarı
    evet bu gün kasaptan aldım 190 dedi hem daha kaliteli
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    evet...ben de cans ı çok başarılı bulurdum...belki de ov yatırıcı olarak vob da en iyi kazanan kişidir(bnim şahit olduğum)..zaten parayı vurup kayboldu..eğer başka bir isimle buralarda takılıyorsa üzülürüm..zengin olmuştur diye umuyorum
    Evet cans ı çok iyi tanırım. disiplinli adamdı, 5-10-14 günlük hareketli ortalama atardı hem saatliğe hem de günlüğe o dönem iyi kazanıyordu trend vardı tabii ki ;)

Bir de serdar erdem vardı o hem trend hem de dalga trade ederdi arkasına yaslanan. kentufu da es geçmeyelim
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    9 gün tatil bayramdan sonra gaplı açarmı dolar...
    Bayram 9 gün ama biz 3.5 gün kapalıyız ama kapalı olduğumuzda dahi dolar işlem görmeye devam edecek. Yani gapli açılış değil de gostere göstere patlama olur 👍
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 357/1003 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •