Sayfa 359/385 İlkİlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Bir yerden dolara çok sert vuracaklar. Bu maviye gelecek ama oradan devam edecek yeni zirveye. Burada dursun az yazılıyor buraya kaybolmaz.

2. Düşüyor mu şimdi??

Satalım mi?

3. An itibariyle dolarda 15.288 görüldü. 2001 krizi TL döviz mevduat oranı geçildi üzerine mum dikti.

Artık dolar düşmesi gerekiyor. 2001 kriz rakamlarının üzerinde bir durum var.

Bu durum kim el koyacak merkez mi bakanlık mi artık koyacak kurum kimse var mı göreceğiz.

Esen kalın.

Düştü düştü 15.50'ye düştü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bir yerden dolara çok sert vuracaklar. Bu maviye gelecek ama oradan devam edecek yeni zirveye. Burada dursun az yazılıyor buraya kaybolmaz.

tospa , teknik analizde LOG grafik bakılırken , formasyonlarda yüzdesel hedef koyulmaz. lineerdeki değişim kadar hedef konur formasyonlarda... daha önce gördüm log grafikte yüzdesel formasyon hedefi yazmıştın falan filan .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bir yerden dolara çok sert vuracaklar. Bu maviye gelecek ama oradan devam edecek yeni zirveye. Burada dursun az yazılıyor buraya kaybolmaz.
    millet elinde tl akbaba gibi bekliyor düşse de alsak diye.. birde fiyata bile bakmadan dalanlar var..
    düşmeyi bırak yatay gitse o da olmuyor.. sürekli talep var..

7. Bugunde faiz indirimi oldu.

Dolar 15,70. Artık sağlıksız fiyat diye müdahale de etmiyor. Demek ki sağlıklı artık.

Gerçekten gelinen noktada ben inanamıyorum.

Nasıl bir rahatlik bu. İnen faiz mevduat faizi oluyor TL tutan gavur parası almayan rezil oldu. Ki dünyada paranın en ucuz en bol öldugu ve hiçbir yerde finansal kriz kaos yokken.

Gerçekten gelinen noktada dini olarak da bu dinde olamaz diyor dinciler bu ne diyorum. Pes yahu. Pess

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    tospa , teknik analizde LOG grafik bakılırken , formasyonlarda yüzdesel hedef koyulmaz. lineerdeki değişim kadar hedef konur formasyonlarda... daha önce gördüm log grafikte yüzdesel formasyon hedefi yazmıştın falan filan .
    Onu ben koymuyorum abi. Formasyonu grafik uzerinde cizince sistem otomatik veriyor hedefi. Lineer de evet dedigin gibi. Log da farkli hedefler ciktigi icin nedir bunun matematigi diye farkli denemeler yapip sistemin nasil hesap yaptigini buldum onu yazdim.

Sayfa 359/385 İlkİlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •