Sayfa 359/891 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Katar la gayrimenkul işine giriyor galiba
    Herhangi bir bilgi kaynağı yada haber var mı?

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 🤣🤣🤣 musait artik iyice performanstan dustu
    artik yalan uydurmaya bile ugrasmiyor
    eski yalanlardan kes yapistir

3. Müsaitin performansını bildiğine göre, senin üzerinde test ediyor belliki...

4.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Katar la gayrimenkul işine giriyor galiba
    Katar bize ne katar ya da ne kadar katar bilinmez. Hatta katıp katmayacağı bile bir muamma. Hem katsa bile bunu ihlasa mı katar onu da bilemiyoruz?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. 1.15 ten mallandik. Ilk gunden ele vermece basladi bakalim.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    1.15 ten mallandik. Ilk gunden ele vermece basladi bakalim.
    Dikkat et kardeş,harami hırgız Co'nun ki kolındir iki matrediiirrr ele avuca sığmiyir mübarek hem alışkanlik yapiyir satsan satamıyor alsan alamıyorsun ondan sonrada çile bülbülüm çile şarkısını zorunlu olarak ezberinde tutmak zorunda kolıyırsın..Daha sonra kalun kaçmasun eller ay'a giderken ihlas holding ile bizler gibi kalırsın yaya..İhlas holding'e ortaklığın hayırlı olsun dilerim ve kazananlardan olursun..Asla al sat tavsiyesi değildir..Hür iradenizle verdiğiniz kararlar sizleri bağlar..

7.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Dikkat et kardeş,harami hırgız Co'nun ki kolındir iki matrediiirrr ele avuca sığmiyir mübarek hem alışkanlik yapiyir satsan satamıyor alsan alamıyorsun ondan sonrada çile bülbülüm çile şarkısını zorunlu olarak ezberinde tutmak zorunda kolıyırsın..Daha sonra kalun kaçmasun eller ay'a giderken ihlas holding ile bizler gibi kalırsın yaya..İhlas holding'e ortaklığın hayırlı olsun dilerim ve kazananlardan olursun..Asla al sat tavsiyesi değildir..Hür iradenizle verdiğiniz kararlar sizleri bağlar..
    Nasılsınız sayın kartalgaga,inşallah zararınızı kurtarmış sınızdır.Ara sıra mesaj yazın..

8.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Nasılsınız sayın kartalgaga,inşallah zararınızı kurtarmış sınızdır.Ara sıra mesaj yazın..

Kıymetli kardeşim,Allah'a şükürler olsun iyiyim..Sizlerde iyimisiniz..Bu günlere kadar çok zorluklar gördüm bu hissede sabırla direndim ama gözü doymaz iblisin manevralarına yenik düştüm..Aslında beraber mücadele verip direndik deem daha doğru olur ama ben çok uzun zamandır buradayım bekiyordum olmadı diğer fırsatlarıda kaçırdım ..Zarar çok yüklü kurtarmam mümkün değil ama sıhhatimide düşünmem gerekiyor o yüzden sindirmeye çalışıyorum...Dilerim sizler beklentiniz olan rakamları görür ve kazançlı ayrılırsınız..Allah yardımcınız olsun ..Selamlar..Seviliyorsunuz..Allah'a emanet olun..

Sayfa 359/891 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •