Sayfa 359/524 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 4187 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Bunlar armut bile değil emin olabilirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Ek 29487
    Ek 29488

Toki tarafından yapılacak konutlara malzeme üreten şirketler arasında plastik firması olarak sanırım tekiz. Ama neden kapa bildirilmez?
     Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Güzel bir bilgi sayın Hekimoğlu. Mantık ve anlayış değişmemiş gibi görünüyor.

Bir süredir yazmıyorum. Ne yapacaklarını düşünmeleri ve uygulamaya geçmeleri için bir süre fırsat vereyim dedim.

"Armut dibine düşermiş."

Hele biraz daha bekleyelim. Bunlar armut mu, yoksa insan mı?

İyi bir hafta diliyorum arkadaşlara.

Selam ve saygılarımla,
    Bunlar boş algı haberleri güzel olan hiçbir şey yok ortada ayrıca bu arkadaş ne zaman bir şeyler yazsa bu iş hep geriliyor dikkatimi çekiyor sen yazma kardeşim bir daha kim oğlum sen yazınca bu ise hep satış geliyor senin ayağın yaramıyor

Ayrıca bu haber hiçbir resmiyeti yok hiçbir anlamı yok borsadaki tek şirkette değiliz bir tane daha şirket var kapa bildirilecek de hiçbir şey yok burada bir tane analistin yapmış olduğu bir habere benziyor

Merhaba,

Güzel bir bilgi sayın Hekimoğlu. Mantık ve anlayış değişmemiş gibi görünüyor.

Bir süredir yazmıyorum. Ne yapacaklarını düşünmeleri ve uygulamaya geçmeleri için bir süre fırsat vereyim dedim.

"Armut dibine düşermiş."

Hele biraz daha bekleyelim. Bunlar armut mu, yoksa insan mı?

İyi bir hafta diliyorum arkadaşlara.

Selam ve saygılarımla,
    Ercanbay abi bu karın deşen Jack !
    Tahtayı yerden yere vurup yatırımcının elinde ne varsa alma hevesinde. Ancak Eplas yatırımcısının inadını bilmiyor herhalde

4.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Ercanbay abi bu karın deşen Jack !
    Tahtayı yerden yere vurup yatırımcının elinde ne varsa alma hevesinde. Ancak Eplas yatırımcısının inadını bilmiyor herhalde
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1139273

Kurtaramadik bunlardan bir bitmediler işte Karındeşen jack grubu iş başında

5. 100 lira da olsa 1000 lira da olsa gerçekten omurgasızsınız...

6. Merhaba,

İnsan çok önemli. Zamanında Kemal Zorlu'yu çok eleştirdim. 100 lotlarla taban kapattığımız günler oldu.

"Hissene sahip çık, 1000 lot 2000 lot önceki kapanışa yaz, hiç olmazsa hisse böyle düşmesin" diye çok yazdık.

Adam, bir gün olsun hisseye ve yatırımcısına sahip çıkmadı.

O zamanlar, zamanı gelince piyasa fiyatlar, kimse engel olamaz, diye yazanlar çok oldu.

Fiyatlamıyor...

İnsan çok önemli.

Biz insan evlatlarının sahip olduğu bir hisseye yatırım yapmadık, insan olmadıkları için de, piyasa da fiyatlayamıyor.

Kemal Zorlu zarar görmeyeceğini bilse, beni 100 sefer mahkemeye verirdi. Ama bir çok yalan beyanatı, spekülatif konuşması ve üç sene önce başlayan manipülatif haberleri ve satışları vardı. Asla kazanamazdı. Ben zaten hazırdım.

Şimdi geriye kalanlarla uğraşmayacağım. Armut dibine düşer, bunlar belli ki babalarından gördüklerini öğrendiklerini daha ileri taşıyacaklar.

Aile hakkında yanılmadım. Yanılmadığım için de memnunum.

Hisse hakkında da yanılmadım..,

Ama insan önemli kardeşim.

Kadir geceniz mübarek olsun. Allah, bugün o günmüş gibi, dua ve ibadetlerinizi kabul etsin.

Ben halen bir göktaşı bekliyorum...

Babanızı görebilseydiniz şimdi, kim bilir neler söylerdi size?

Zorlu ailesi...

Ateşiniz ve azabınız bol olsun.

Saygı ve selamlarımla,

Merhaba,

İnsan çok önemli. Zamanında Kemal Zorlu'yu çok eleştirdim. 100 lotlarla taban kapattığımız günler oldu.

"Hissene sahip çık, 1000 lot 2000 lot önceki kapanışa yaz, hiç olmazsa hisse böyle düşmesin" diye çok yazdık.

Adam, bir gün olsun hisseye ve yatırımcısına sahip çıkmadı.

O zamanlar, zamanı gelince piyasa fiyatlar, kimse engel olamaz, diye yazanlar çok oldu.

Fiyatlamıyor...

İnsan çok önemli.

Biz insan evlatlarının sahip olduğu bir hisseye yatırım yapmadık, insan olmadıkları için de, piyasa da fiyatlayamıyor.

Kemal Zorlu zarar görmeyeceğini bilse, beni 100 sefer mahkemeye verirdi. Ama bir çok yalan beyanatı, spekülatif konuşması ve üç sene önce başlayan manipülatif haberleri ve satışları vardı. Asla kazanamazdı. Ben zaten hazırdım.

Şimdi geriye kalanlarla uğraşmayacağım. Armut dibine düşer, bunlar belli ki babalarından gördüklerini öğrendiklerini daha ileri taşıyacaklar.

Aile hakkında yanılmadım. Yanılmadığım için de memnunum.

Hisse hakkında da yanılmadım..,

Ama insan önemli kardeşim.

Kadir geceniz mübarek olsun. Allah, bugün o günmüş gibi, dua ve ibadetlerinizi kabul etsin.

Ben halen bir göktaşı bekliyorum...

Babanızı görebilseydiniz şimdi, kim bilir neler söylerdi size?

Zorlu ailesi...

Ateşiniz ve azabınız bol olsun.

Saygı ve selamlarımla,

Mübarek Kadir Gecesi hürmetine çokca amin abi.

8. Adamlar hem borsada, hemde bilançoda alenen hırsızlık yapıyo bir Allahın kulu dur demiyor
    Bu katır suratlılarda vicdanda yok, mübarek gecede beddua okumuyorum
    Garibanın üç kuruşuna göz diken şirket sahiplerini Allaha havale ediyorum

Sayfa 359/524 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •