Sayfa 359/992 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,360
    Tum yatirim araclari donguseldir..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Bence gec olsada 19.1 oran ykb de var..suanki ortamda fena degil
    Ykb indirmemis mi ..mb kararindan once de 19.10 du .siz ne zaman sordunuz

3.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Günaydın
    Yaklaşık 10 yıl önce Chucky68 vardı,eskiler bilir,onun sayesinde tanışmıştım bu topikle.O zamanlar çok şey öğrenmiştim buradan,topiğin lokomotifi idi,sonra ortadan kayboldu,aktıfbank bonosu uzuncu oldu,dükkan aldı derken çok nadir 1-2 mesaj gelirdi.İş yoğunluğu, günlük -hoşgeldin hesapları derken epey bir süre buraya bakamamıştım,bu sabah 200 sayfa geriden geldim.Kimler ppk öncesi neler yazmış,neler gerçekleşmiş diye,gerçekten şaşırdım,çoğunluk kaç puan inecek ,kur ne olacak vs. neredeyse tama yakın isabet ettirmiş.Arada son 8.gün,7, gün ...diye dolar alın diyenlerde olmuş ama çoğunluk bu mesajları gözardı etmiş sanırım,çünkü FED indirimi sonrası daha da düşeceği beklentisi var(Buranın en kıdemlilerinden Sn.Dudu bile düşecek ama oran veremem demiş)).Yazmaktan yorulmadı herhalde,Tl bir illüzyondur,topiğin adı bile olabilir aslında.
    Halen Burgan Güldüren de devam ediyorum,3.uzatmayı verdiler,arada bir kere İNG ,bir de TEB den yeniden hoşgeldin verdiler.Ancak 5.50 altına sarkarsa ,daha da hatta 5.18 telafuz edenler var,oralar görülür mü bilmem,biraz dolar almayı düşünüyorum.Vadeli için eğer iyi bir oran yakalanırsa 3,max. 6 ay bağlanabilir diye düşünüyorum.
    burgandan ve tebden uzatmayı nasıl aldınız

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ykb indirmemis mi ..mb kararindan once de 19.10 du .siz ne zaman sordunuz
    Cuma vakifa sordum 18.75 dedi.. pazartesi ykb vakif akbank üçünede sorup birine gececegim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iste bu nedenle kacanin pesinden kosulmaz.
    Bir sonraki dongu beklenir.
    Syg,
    Sonraki döngü bana kalırsa yine döviz

6. sürekli döviz-tl-borsa gibi yatırım araçlarından geçiş yaparak para kazanan %1 ancak eder,illaki bi gün çarpılırsınız.geçen sene 3,95ten dolar bozan komşum 7,20de kafayı vurmuştu,şimdi bile pişman. en iyisi doğru bildiğiniz yolda dümdüz gitmektir,kimseyi takmayacaksın o onu demiş bu bunu demiş dinlemeyin.benim dövizde bir hedefim var ona göre gidiyorum kimseyi dinlemiyorum çok ukalalık yapan olursa susturuyorum.sadece şunu söyleyeceğim eurusd 1,04-1,03 görüldüğünde dolardan eur'a geçiş zamanı gelmiştir,bunu bekliyorum. dün gece rüyamda gördüm parite 1,07 olmuştu

7. Faiz düşüşü ile ilgili özet yazı dizisi

https://twitter.com/VeFinans/status/...036167682?s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    O büyük bir fırsattı.
    Ben keşke bağlasaydım diyorum.
    Selamlar.
    Aylık giderken bu topik sürekli önümde açık dururduMT 'lere buradaki oranlar üzerinden baskı kurardım %90 da başarılı olurdum ama yorucu ve stresli olurdu bir o kadar da.Sonra bu hoşgeldin-beşgittinler çıktıkdan sonra MT ile görüşmeye de ihtiyaç kalmadı,çok bakamaz oldum.Oradan oraya derken treni ben de kaçırdım,paraya da ihtiyaç yok aslında şu an ,uzun bağlanabilirmiş.Sn.dudu ,önceki sayfalarda yazmış'kaçanın peşinden kovalanmaz' diye.Hayırlısı olsun diyelim.

Sayfa 359/992 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •