Sayfa 36/157 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Ben istanbul disindayim ziraat den portföy çıktımı istedim mail adresime attılar pazartesi bulunduğun ilde icra dairesine gidip neler yapabilirim bir araştırma yapacağım.
    Yeni bilgileri bekliyor olacağız..

2. kargaya demişler senin dışkın çok degerli o da ta okyanusun ortasına gidip yapmış bilği paylaşan yok bu gün adliyedeydim gelelim kuru fasulyenin faydalarına

3. özel bir masa açmışlar önde iki kişi arkada üç kişi önceden benim dilekçem böyle olacak dedigim dilekçeyi yetkiliye verdim 0kudu. birde kimlik fotokopisi gerekir diyerek elime 51.70.krş vakıf banka harç yatırmamı söyledi. banka bir dekontu kendisi aldı ikisinide bana verdi bende tüm evraklarla yetkiliye verdim yeniden okuyarak arkadaki yetkililere verdi. onlarda bir dekontu öndeki yetkiliye verdi. o da üzerine başvuru numarası yazarak bu numaradan takip edersin dedi. bir sorum olacak il dişı arkadaşlar ne yapaçak dedim o da her hangi bir icra kurumuna başvururlarsa onlara gerekli bilğiyi verirler dedi. hepimize harırlı olsun.

4. Mevduatları ve hisseleri olanlarda aynı yere mi başvuracak dediğimde hepisi buraya dedi toplam da bu gün 11.40
    300 sıraya bile gelmemişti bu çok garip

5. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Ben de en kısı zamanda müracaatımı yapacağım.
    Bu 51.70 TL harcı nedir....milleti soya soya bitiremediler....

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    Mevduatları ve hisseleri olanlarda aynı yere mi başvuracak dediğimde hepisi buraya dedi toplam da bu gün 11.40
    300 sıraya bile gelmemişti bu çok garip
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Arkadaşlar icra kurumları,adliye binasında mı olur,bu konularda cahilim de,ben İzmir'de ikamet ediyorum, sanırım İzmir adliyesine gitmem gerekiyor, değil mi arkadaşlar, yanlış yapmayım....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Kimlik fotokopisi ve 52 tl harç parası yanında bulundur genelde adliye içerisinde oluyor

Allah razı olsun kardeşim.... cuma günü öğleden sonra izin alayım da, bayraklı adliyesine Bir gideyim bakayım....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 36/157 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •