Sayfa 36/372 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2973 madde; 281 - 288 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by Avare Yazıyı Oku
    Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    kısa sürede 3.5 kat prim yapmış hisseden bu kadar lot almak büyük cesaret işi.!?
    30-11-2022, 22:36#168
    27-28 diyorsun....20 kasımda fiyat 41 civarıydı....3.5 kat dediğime göre 12 den geldiğin göre 41-42 ediyor....

Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Borsada maliyet en önemli faktörlerden biri malum, elimde güzel maliyetli lotlarım varsa ve Karel tahtacısı yukarıdaki mesajımda bahsettiğim şekilde hareket ederse onun kazandığı gibi ben de kazanırım gayet te güzel olur,

Bu fiyatlardan yeni hisse almak kolay değil dediğiniz gibi cesaret ister ama hisse de o kadar çok haber ve gelişme birikti ki yaşanabilecek olumsuzluklar çok uzun sürmez diye düşünüyorum ama hiç kimseye al, sat veya tut diyemem, açık söylemek gerekirse maliyet açısından benim tuzum kuru o nedenle yazdıklarım herkesin yatırım vadesi, mantığı ve sabır katsayısı ile örtüşmeyebilir. Karel de vadesi uzun olan ve sabırlı olanlar için çok uzun bir yol var ama bu yolculuk mutlaka yıpratıcı olacaktır.
    --grafik ve fiyat haberden önce gider...derler....

--şirketin üretim maliyetinin çoğu TL ile satışların çoğu dolar ile biliyorum....son çeyrekte kar marjı sıkıntılı olabilir...

-ben olumsuz tablo çizmek istemiyorum...tahta sahibinin stratejisini öğrenmeye çalışıyorum...

-tahta sahibi-spek de karın cebe yakıştığını biliyor...hissenin de primli olduğunu da...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --grafik ve fiyat haberden önce gider...derler....

--şirketin üretim maliyetinin çoğu TL ile satışların çoğu dolar ile biliyorum....son çeyrekte kar marjı sıkıntılı olabilir...

-ben olumsuz tablo çizmek istemiyorum...tahta sahibinin stratejisini öğrenmeye çalışıyorum...

-tahta sahibi-spek de karın cebe yakıştığını biliyor...hissenin de primli olduğunu da...
    SEN bir harikaSIN dostum. MüthişSİN.. iyi ki varSIN şu forumda..

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sert yaparsa sert döner.. günlükleri ise 39.28 38.70 aralığına kadar tuzlanması güzel olur.. iyi çalışmalar..
    Karelciler, şansınız ve kazancınız bol ve daim olsun...

tek lot katel almadım ve hiç karelim yok... dün petkm ile zorlu bir deplasman maçım vardı.. yüklü malla 2 - 0 galip ayrıldım ama çok ta zorlandım diğer senetlerime bakamadım bile..

dün olası 39.28 - 38.70 aralığına beklediğim olası mini düzeltme gerçekleşmedi ve güzel bir hareket yaptı.. devamının gelmesi dileği ile.. sn palmet ve diğer üyelerden mal alan oldu ve kısa vadede işlem yapıyor ise mini bir yorum yapıp ayrılacağım.. genelde gidenin arkasından konuşmam... dedikodu oluyor...

39.28 ve 38.70 çöp oldu... 42.40 ve 43.00 bu yükselişin ana destekleri oldu.. 40.94 kadar olası sarkmalar tolere edilebilir ama kırılırsa 39.28 ve 38.70 seviyesınden yukarı çapraz atan kırmızı ve lacıvert olan 40.94 aktif olur , ve mutlak stop olarak çalışır..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. 2017- 2018 lerde albay cevdet nickli biri vardı..nerdesin aşkım...)))
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Abi tesekur ederim. Hayırlı sabahlar. Bol kazanlar. Sağlık sıhhat dolu gınlerin olsun
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. Günaydın Arkadaşlar,
    Bedelli mi bölündü hisse bilgi verirseniz Sevinirim pek takip edemedim

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    2017- 2018 lerde albay cevdet nickli biri vardı..nerdesin aşkım...)))
    Abi seni tekrar Karel sayfasında görmek ne güzel. O "albay Cevdet" nick'li şahısla yazışmalarınızı çok iyi hatırlıyorum, karelin geleceğine ve potansiyeline ilişkin yaptığınız/yaptığımız her yoruma olumsuz yönde yorum yapmak için yırtınırdı, özellikle senin yazdıklarına takılıyordu, o kadar çok terste kalan yorumlar yaptı ki muhtemelen o nick'i kullanmayı bırakmıştır

Sayfa 36/372 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •