Sayfa 36/548 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 281 - 288 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Sessiz atin ciftesi pek olur

2.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Sessiz atin ciftesi pek olur
    Atin arpasi bitmis pek cifte atacak hali yok. Orta vade yatirima duruma gore uxun vadeye gectim. Bist donus sinyalini verdi. Nisandaki temettu yu beklemeye basladim. Bu yil bekledigim gibi olmadi cok firsat kacirdik. Bundan sonra nerde boktan hisse var onu alirim. Kimse temele bakmiyor. Gundemin organik hosav oldugu memlekette daha yuzeysel olmak gerek.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Buyuk resme bakmak lazim.2 gunde dokulenleri kim aliyor?TEB
    FK kac 3.29
    Ben tum dogan grubunda major hareket bekliyorum.
    Eylulu bulmaz tahminimce.
    Bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Kağıdın tahta yapıcısı tam bir mal.simdi bunun bir salakligini anlatsam inanamazsiniz.tam bir amatör.mipazin spegi acil bekleniyor

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Buyuk resme bakmak lazim.2 gunde dokulenleri kim aliyor?TEB
    FK kac 3.29
    Ben tum dogan grubunda major hareket bekliyorum.
    Eylulu bulmaz tahminimce.
    Bol sans
    Harun kahraman bile kaldiramadi. Ihlasi hoplata hoplata kadiran grup doganda kademe bile atlatamadi. Bu grubun en hizli kalkan hissesi doburdan sonra dgzte olmaliydi. Teb almasi birsey ifade etmiyor. Toplasan 1 haftada 50bin lot yoktur. Bizi batiran garanti ve is yatirim. Garanti 2 ayda elindekinin yarisini verdi. Hissenin gitmeme nedeni garenti. Bu iki kurum beceremedi ve du anda her firsatta satimdalar. Umarim bekledigim eylul hareketini yapar. Oda bayrama geliyor. Nakite gecip kafa dinlerler simdi. Hos borsada herkes satisa gecyi. Isimiz zor.

6.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Harun kahraman bile kaldiramadi. Ihlasi hoplata hoplata kadiran grup doganda kademe bile atlatamadi. Bu grubun en hizli kalkan hissesi doburdan sonra dgzte olmaliydi. Teb almasi birsey ifade etmiyor. Toplasan 1 haftada 50bin lot yoktur. Bizi batiran garanti ve is yatirim. Garanti 2 ayda elindekinin yarisini verdi. Hissenin gitmeme nedeni garenti. Bu iki kurum beceremedi ve du anda her firsatta satimdalar. Umarim bekledigim eylul hareketini yapar. Oda bayrama geliyor. Nakite gecip kafa dinlerler simdi. Hos borsada herkes satisa gecyi. Isimiz zor.

Onun capi neymis de kaldircakmispiyasa ayiya donmek uzere iyi kagidi yamultmamalari lazim gorecegiz;)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Atacak mermide kalmadı maliyet 2.90 oradayken 93 lere çıkardık

8.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Kağıdın tahta yapıcısı tam bir mal.simdi bunun bir salakligini anlatsam inanamazsiniz.tam bir amatör.mipazin spegi acil bekleniyor
    Ben demedimmi tam bir mal..hemde tescilli malllllllllll

Sayfa 36/548 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •