Sayfa 36/90 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 720 madde; 281 - 288 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Avtur kar iyi lot az yatırım ortakları orada pozisyonda birde galip avturu sever mepeti sevmez avtur iki üç güne mepete yetişir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Avtur el sallayıp yolculayacakmıyız yoksa bayrağı alıp biz mi yola çıkacağız

3. Birde bişey daha yazayım bu şarj istasyonu meselesi mepet in tüm benzinlik leri ve dinlenme konaklama tesisleri bu iş için biçilmiş yerler biliyorsunuz normal benzinlik ler 6 veya 9 pompala çalışır üstü yok alan yok şimdi elektrikli araç gelip 15~30 dakika park edip şarj olacak yani bunun gibi 50 aracı 100 aracı oraya park edemezsiniz yani normal benzinlik ler buna uygun değil ama mepet in benzinlik ve dinlenme yerleri bu iş için çok müsait alan ve yolcunun vakit geçirip oylanması için

4. Bundan sonra yapılacak tüm benzinlik ler küçük avm tarzı yeme içme bölümleriyle birlikte yapılır şöyle Bi düşünün 100 araçlık Bi şarj istasyonunuz var ve dolu 50 tanede sırada bekleyeni olur etti 150 araç her araçta 2~3 kişi genelde olur şehirlerarası yollarda genelde 2~3 kişiyle yolculuk yapılıyor şimdi bu araçlardaki toplamda 300~450 kişiyi nerede ağırlayacaksınız bunun için tesis lazım çay lazım çaycı lazım mepetin dinlenme tasisleri bile küçük kalır çaycı bile yetişemez

5. [QUMBOTE=kilavuz;6400835]Bundan sonra yapılacak tüm benzinlik ler küçük avm tarzı yeme içme bölümleriyle birlikte yapılır şöyle Bi düşünün 100 araçlık Bi şarj istasyonunuz var ve dolu 50 tanede sırada bekleyeni olur etti 150 araç her araçta 2~3 kişi genelde olur şehirlerarası yollarda genelde 2~3 kişiyle yolculuk yapılıyor şimdi bu araçlardaki toplamda 300~450 kişiyi nerede ağırlayacaksınız bunun için tesis lazım çay lazım çaycı lazım mepetin dinlenme tasisleri bile küçük kalır çaycı bile yetişemez[/QUOTE]

3 e aldığını aldığını , 5 e satıp kar göstereceğine 4 e sattım deyip , masrafları da çıktıktan sonra , cücük bir kar açıklarsa ne olacak

6. Onu her daim yapıyorlar yapmasalar Bi kar Bi zarar açıklarlar mı gürcistandaki binaları nasıl dikerdi yoksa

7. Gürcistanda polisin yakaladıklarını bir araya getirirsen neyi nasıl yaptığını az çok anlarsın orada yapan buradada yapar burada yapan oradanda yapar bu durumu huylu huyundan vazgeçmez diye Bi atasözümüz var gayet iyi açıklıyor

8. Bankof un elinde mal kalmamış yine o sebeple geri çekilip bankof a mal toplanıyor sonra yine bankof un mal dağıtımı diye devam eder bence

Sayfa 36/90 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •