Onemli Gunler Banner
Sayfa 361/852 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    Ayrıca bu haberden sonra zırnık hisse satan olmaz

Dikkat etsinlerde ellerindekiler gitmesin, açıkcılara da bir tavsiye

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın tahtayı iyi izleyin, bence gösterge o

3.  Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    Öyle hoşuma gidiyor ki zaman zaman kipa ile hiç ilgisi olmayan arkadaşların negatif yazmaya başlamaları

Hatırlayan vardır eminim 1.20 lerden 3.51 lere kipa giderken ne yazanlar çıkmıştı...

izmirli paçasından yakaladın şark kurnazını helal olsun...

alkış

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Arkadaşlar,
    1. Erciyas Boru borsada değil ama borsada olan OZBAL ı satın aldı.Kaç aydır birleşmeye calışıyor SPK birleşme raporunu beğenmiyor geri çeviriyor.
    2. Makina Takım kendine ait olan 100% borsada olmayan şirketle Basit usulde birleşme yapıyor.
    3.Ama bizde KİPA-MİGROS ikiside borsada.Basit usulde birleştirmeye uysa da SPK değerlendirme raporu isteyecek.Bu raporda en az üç yöntem olacak ve çercevede birleşme olacak.( 1.ÖZ KAYNAK 2.İNA - VE muhtemelen PİYASA ÇARPANLARI veya başka bir parametre olacak ilki KİPA nın çok lehine 2. muammma )
    4.KOTTAN çıksa(10 milyon lot toplaması gerekir ki buda fiyat artışına neden olur ) bile mahkemelik olur.Kimse elimizdeki hisseyi alamaz Anayasanın mülkiyet kanuna aykırı.Biz istersek veririz.
    5.KİPA 3-3.5 arasında çok işlem gördü SPK da mutlaka bunu dikkate alır. Spk da ky ile mahkemede uğraşmak istemez.Ayrıca migros hiç istemez.
    6.Tam olarak hatırlamıyorum ama yazın araştırmıştım bu sektörde payı %98 olmasına rağmen olan bir şirket BASİT usulde dahi birleşme OLMADI.
    7. Topikte olumsuz yazanların olması iyiye sinyaldir.Hissenin değerli olduğunu gösterir bu.

Not: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Buradaki bilgiye göre yatırım yaparsanız zararlı çıkabilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by abc Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    1. Erciyas Boru borsada değil ama borsada olan OZBAL ı satın aldı.Kaç aydır birleşmeye calışıyor SPK birleşme raporunu beğenmiyor geri çeviriyor.
    2. Makina Takım kendine ait olan 100% borsada olmayan şirketle Basit usulde birleşme yapıyor.
    3.Ama bizde KİPA-MİGROS ikiside borsada.Basit usulde birleştirmeye uysa da SPK değerlendirme raporu isteyecek.Bu raporda en az üç yöntem olacak ve çercevede birleşme olacak.( 1.ÖZ KAYNAK 2.İNA - VE muhtemelen PİYASA ÇARPANLARI veya başka bir parametre olacak ilki KİPA nın çok lehine 2. muammma )
    4.KOTTAN çıksa(10 milyon lot toplaması gerekir ki buda fiyat artışına neden olur ) bile mahkemelik olur.Kimse elimizdeki hisseyi alamaz Anayasanın mülkiyet kanuna aykırı.Biz istersek veririz.
    5.KİPA 3-3.5 arasında çok işlem gördü SPK da mutlaka bunu dikkate alır. Spk da ky ile mahkemede uğraşmak istemez.Ayrıca migros hiç istemez.
    6.Tam olarak hatırlamıyorum ama yazın araştırmıştım bu sektörde payı %98 olmasına rağmen olan bir şirket BASİT usulde dahi birleşme OLMADI.
    7. Topikte olumsuz yazanların olması iyiye sinyaldir.Hissenin değerli olduğunu gösterir bu.

Not: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Buradaki bilgiye göre yatırım yaparsanız zararlı çıkabilirsiniz.
    Çok güzel bir özet olmuş elinize sağlık

Çoğunuz ticaret kanunu hukuku nu bilmediğiniz belli simdi kipa kottan ciknca TTK 141.madde ve maddenin gerekçelerini okumak isteyeceksiniz.ben buraya yazayım gunu gelince aaaa nasil oluyor falan demeden once kanunu okuyun

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku

Aynen attım imzamı
    çorbayı içeceğiz
    rakıyıda içeceğiz

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku

Ya sizde anlama kit mi. Adamlar spk denetiminde çıkmak icin kottan çıkıyor.
    Kottan çıkmak icin 95 yeterli adamlarda 96.25 var. Baştan sona bilgisizce yazılan yazı ve birilerinin hoşuna gidiyor diye doğru .gülerim ben buna

Sayfa 361/852 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •