Sayfa 362/660 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 5273 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. hisse önemli direnç seviyesinde kapattı....gidişat bu seviyenin kırılacağı yönünde...yarın ilk sınavını verecek hisse bakalım tamam mı devam mı diyecek....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hisse önemli direnç seviyesinde kapattı....gidişat bu seviyenin kırılacağı yönünde...yarın ilk sınavını verecek hisse bakalım tamam mı devam mı diyecek....
    Arkana yaslan ve hiç kıpırdama
    Bence devamı gelecek ...spek geldi

3.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Arkana yaslan ve hiç kıpırdama
    Bence devamı gelecek ...spek geldi
    tanıdık herhalde hoş gelmiş diyelim o zaman...bakacağız yarın gücüne mutlaka bileğini bükmeye çalışan olacaktır....

4. görünen ciddi bir spek veya alıcı olmadığı...1 günlük bir heyecan oldu sanki....ilerleyen saatler bakacağız yarım saatlik izlenim hayat yok gibi....2 tl üzerine atmalı olacaksa birşey....

5. İnşallah dökme hareketidir.

6.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    İnşallah dökme hareketidir.
    bu hissenin hareketleri bir anda sattan ala dönebilir o potansiyel her zaman var...bu hareket bana pek güven vermedi hissede güçlü bir spek yok...3-5 kişinin yaptığı heyecana benziyor sonu gelmez ortak...umarım yanılırım ama izlenimim devamı gelmeyecek gibi....3-5 kişi kendi arasında top dolaştırıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu hissenin hareketleri bir anda sattan ala dönebilir o potansiyel her zaman var...bu hareket bana pek güven vermedi hissede güçlü bir spek yok...3-5 kişinin yaptığı heyecana benziyor sonu gelmez ortak...umarım yanılırım ama izlenimim devamı gelmeyecek gibi....3-5 kişi kendi arasında top dolaştırıyor...
    Twitter 'da küçük çeteler var.Onların hareketi olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Twitter 'da küçük çeteler var.Onların hareketi olabilir.
    öyle görünüyor birşey çıkmaz...ilk dirençte tökezledi...

Sayfa 362/660 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •