Sayfa 362/912 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Teşekkürler pala4545 (^_^)
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

2.  Alıntı Originally Posted by Pala4545 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar içiniZde yeni borsaya özelliklede spor hisselerine bulaşmış olanlar varsa zararın neresinden dönerlerse kardır bu BİST’te banka hissesi hariç kağıt alınıp satılmaz lütfen Dikkat edin paranız 5 sene geçer dahada düşer. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu uyarıyı keşke 9 yıl önce biri yapsaydı... 👍

3. gsray topiğinden, tspor topiğine sızma var , dikkat edin... birkaç..... ya sakın olaki kanmayın, milletin ahini almaya lüzum yok... ne desek boş bu şahısların işi bu... o kadar dikkat etmeme rağmen malda yakalandik neyse ki fazla alım yapmamıştım... maliyeti yüksek olan basta renktaslar im a allah yardım etsin.. takım dan da soğuttu bu kansizlar... biraz becerebilsem al sat ile zararı kurtarıp tövbe edeceğim #tspor a ciddi mana da ... dediğim gibi gs topiklilere dikkat edin , ne derlerse tersini yapın... sağlık herşeyin önemlisi, sabrınızı koruyun, moralinizi yüksek tutun...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    hiçbir topik mopik önemli değil...
    her koyun kendi bacağından asılır...
    Şüphesiz asılıyorda... ('_')
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Bugun herkes yemın etsın sportıf almayı bıraksınlar
    hastaneler düşme pahasına bile olsa bu başkanlar sportıflerı
    inadına yukarı ceker bılancoya makyaj yapar ne yapar ne ederler bızlerı yıne hısselerını aldırırlar
    ..musterı bulmakta sıkıntı yok

ahmet agaoglu salakmı o kadar ısı gucu bırakacak da
    tspor baskanlıgıyla ugrasacak
    her gelen 100 mılyon lırayı borsa yoluyla cebıne koymadan gıtmez

eskıden temel teknık bılmeyen sportıf hısselerı alan satan
    bırı olarak
    bılancoya bakın kar edıyormu
    yok varsa yoksa cok dustu cıkması gerek
    neyse kalın saglıcakla
    beddua edecektım
    baktım burada yeterınce beddua etmısler

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    gsray topiğinden, tspor topiğine sızma var , dikkat edin... birkaç..... ya sakın olaki kanmayın, milletin ahini almaya lüzum yok... ne desek boş bu şahısların işi bu... o kadar dikkat etmeme rağmen malda yakalandik neyse ki fazla alım yapmamıştım... maliyeti yüksek olan basta renktaslar im a allah yardım etsin.. takım dan da soğuttu bu kansizlar... biraz becerebilsem al sat ile zararı kurtarıp tövbe edeceğim #tspor a ciddi mana da ... dediğim gibi gs topiklilere dikkat edin , ne derlerse tersini yapın... sağlık herşeyin önemlisi, sabrınızı koruyun, moralinizi yüksek tutun...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Muhtemelen ya Sn Trendhound u yada Sn Tengri Han ı kast ediyosunuz...
    "dikkat edin... birkaç..... ya" cümlenizdeki boşlukları bende doldurayım
    "dikkat edin bir kaç üçkağıtçıya" mı demek istediniz bizi kast ederek...?
    Halbuki Sn Tengri Han ın hem Fener,hem de GS de çok başarılı/nokta atışı öngörüleri olmuş du
    Sn Trendhound un GS de çok başarılı öngörüleri olmuşdu...(maalesef Fener öngörüleri tutmamış görünüyor en azından şimdilik...)
    Her iki şahıs da geleceğe ışık tutan öngörüleri ile kamuoyunun haklı takdirini kazanmıştı...
    Siz ne üçkağıtçılıkları görmüşdünüz açıklayın da kamuoyu öğrensin?
    Açıklayamazsanız sizi yalancı/müfteri/utanmaz bir iftiracı ilan edeceğim...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Arkadaşlar kimse kimseyi suçlamasın birbirimize düşmeyelim bu bataklıktan çıkış arayalımden Sayın trehounda tşk ediyorum kendi adıma gayet net ve aydınlatıcı teknik bilgiler vermiş. Kafamdaki çoğu sorunun cevabını yazmış. Bölünme öncesi fiyatı 1 e ne kadar yakın olursa bedelliye katılmak o kadar önemsiz olacak hele 1 in altında olursa rüçhan kullanılamayacağı için zarar yazılacak burada mantıklı olan maliyet düşürmek isteyenler ve risk almak isteyenler 1 liraya yakın yerden alacaklar ve ilk yükselişte veya bedelli esnasında satıp rapor yeni alacaklar. Bu bedelli çok saçma mantıken düşünüldüğünde şirket için ha şöyle bi durumda olabilir önceki yorumlarda da var zaten birileriyle anlaşılmış olup fiyat 1 tl civarı veya altındayken bedelliye katılmayanların rüçhanları toplanacak yada kullanılmayan rüçhanları şirket alıp birilerine peşkeş çekecek. Nerden baksan iki ucu boklu değnek neresinden tutsan elin pislenecek hepimize bol sabır diliyorum YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    CAS : Türkiye'nin
    en temiz kulübü Trabzonspor dedi...
    Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), aylık bülteninde 2011 şike davasıyla ilgili geniş bir yazı yer aldı. CAS raporunda, Trabzonspor için, “ŞİKE MAĞDURU TEMİZ YARIŞMACI†ifadelerini kullandı.
    (Marka budur işte)

Sayfa 362/912 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •