Sayfa 364/1004 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Başkan ben elindeki kalemi başkasına kiralık vereni okumam. Bu adam çok enteresan biri bilgiler nereden geliyor bilmem eleştirdiğin noktalarda haklısındır ona da bir şey demem saygı duyarım.
    sayın Saul bunlara bir şey anlatamazsın o bilgi ve donanımda değil.....küçük dünyaları var ....eski Türkiyenin ekonomik verileri ile devam edenlerden....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    Orta vadeli borsa-dolar senaryom netleşti.

İlginç günler yaşayacağız.Sağlam hissede poz. alan zengin olacak...SLOW HİSSE -VARLIK DEĞİŞİMİ(/dolar-altın-emlak vs..) yaparak

yola devam etmeyi düşünüyorum..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. benim anladığım kadarıyla anlık poz paylaşılmasından epey insan rahatsız. bundan gari ben de paylaşmama kararı aldım. zaten çok zor oluyor hem seansı takip edip hem de poz aç kapa yazmak. pazartesiye ait yukarıdaki pasif şort emirlerim de silinmiş olup sadece izlemedeyim. kalıplar oturana dek.
    şurada grafik ve üstüne beklenti paylaşan sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor iken paylaşana da kafa göz girişildiği oluyor pozisyonda olaanlar tarafından nedense. her neyse bol şanslar abeyler.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Orta vadeli borsa-dolar senaryom netleşti.

İlginç günler yaşayacağız.Sağlam hissede poz. alan zengin olacak...SLOW HİSSE -VARLIK DEĞİŞİMİ(/dolar-altın-emlak vs..) yaparak

yola devam etmeyi düşünüyorum..
    abka abey orta vaden nedir ve senaryon nedir. samimi soruyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    hala yazmak için fink atıyorsun ....dün LONG olduğum pozu akşam seansın da hafif TOMBUL PARMAK ile düşükten pozları kapadım...bear ve bir kaç kişi inanmadı....onlara işlem ait resmi forumda yapıştırdım ....gördüler....sen ve senin gibiler kendinizi dev aynasında gören zavallılar....kumda oynamaya devam edin....her pozum birebir canlı yazıyorum....sen hangisini yapabildin ...yapamazssın....sende o feraset yok....sadece kıskançlık.... şu ego ve kıskançlığını bırakmazsan ....uzun vadede kaybetmeye mahkumsun ....neyin peşindesin anlamış değilim....işine bak merhametli ol ...insanlar sana dua etsin......
    Burada senin gibi ağzından Allah kitap düşürmeyen ama kalbide okadar .................. adamlardansın ,
    bak her sana yazı yazdığımda farkındamsın sert yazıyorum neden çünkü ya beynin yetmiyor yazılanları süzmeye yada bana sallayacak birşey bulamıyorsun hemen yukarda yaptığın gibi kıvırıp duruyorsun, senin ne olduğunu bizler biliyoruz rahat ol .Bana yazmışın ya aptal adama anlatır gibi 10 kere söyledim 1 daha söyleyim ben vıop yapmıyorum hisse alıp satarım.Senin kulvarında olanlara özelden yaptığın panpalarınada benzemem netimdir yakışana yakıştığı elbiseyi giydiririm.Senin elbisen yazdıklarınla giydiklerin uyuşmuyor minik yatırımcı son noktayı koymuş arakada bir insan burada long şort diye 10 msj atıyorsa birde bunu siyah yazı ile büyütüp giydiği elbise bellidir
    Bu yüzden boş işleri bırak bize merhametten bahsetme beni tanıyormusun yok ne dua aldığımı biliyormusun peki kim sana bu hakkı veriyor .Hadi şimdi işine bak .
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
     Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    abka abey orta vaden nedir ve senaryon nedir. samimi soruyorum.
    Senaryoda ufak bir açıklık var gibi....Gelecek haftanın başında orayı da doldurayım..sonra istişare edelim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Türk medyasının nasıl dizayn edildiğini.

ece ünerden öğrenin.

bu çoğu kanalda böyledir.. yazarlar konuklar vs. ece üner resmen boğuldum diyor.

bizim medyada satılık olmayan kalem yoktur. hepsi yalakadır.

https://www.youtube.com/watch?v=Cqf8I-I4HYM

her bokolog tanımının anlamını öğremiş olursunuz.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

şahsen sunuculuğa devam ederken bi yandan youtube kanalı kuracağını duyunca sevindim.

ne kadar kendini iyi yetiştirmiş bilgili biri olduğunu şu kısa videoda bile anlarsınız.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 364/1004 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •