Onemli Gunler Banner
Sayfa 365/467 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Bugüne kadar zaten 30 hisselerin de alıp sattım. Bu saatten sonra hiç bir borsa mecrasında yerim olmaz. Benim için bitti gitti. Bütün yatırımımı maalesef kediye emanet ettim. Bugüne kadar çok darbeler yedik hepsinden bir şekilde ayağa kalktık. Ama bu darbede ayağa kalkacağım yer borsa değil. Buralar şans oyununa dönmüş. Umarım bu hallere getirenler şeytanın oyuncağı olanlar en alçak mahluktan daha da aşşağı olurlar. Umarım. Hayatta ki 4-5 yılımızı aldılar çaldılar hiç ettiler. Neyse ya. Benimki laf olsun torba dolsun. Kapitalist düşünceliler diyordur ki lan binanı kum üzerine kurarsan tepene
    çöker diye. Ama napcan bizler çakal olamadık be. Küçük beyinli insanım. Böyle de devam edeceğim.
    Dert etme. Temiz para kaybolmaz. Baska yerden gelir.

Alıntı Originally Posted by mesud2 Yazıyı Oku
    Murat, herkesi kendin gibi sanma!
    666 İngilizce klavye kullanıyor, senin eski ortağın gibi Türkçe harf kullanmıyor. Eski ortağınla birlikte arkadaşları söğüşledikleriniz yetmedi mi? Hala ne derdin var? Elinde hisse mi var satılacak? Yoksa ucuza biraz daha mı hisse almak istiyorsun? Mahkeme evraklarını satarak köşeyi dönemedin mi?
    Mesud, baksana paranoyak oldu yine. Demek ki ortagi yine gecirmis buna. Bosuna "Polar" demiyoruz. Bipolar. Bir gun "canim milyon lotu olan abim", oteki gun "tu kaka sisman"..

3. Bu Murat yanar döner adam... Elinde satılacak hisse varsa şirketi övüyor, hisse almak istiyorsa yerin dibine geçiriyor... Murata deyiver biraz hisse senedi almak veya satmak istiyorum diye... Bukalemun gibi renkten renge girer...

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen de gidip 1 senede 5 kat artmis hisseyi alma. Risk konsepti olsun. Kim dusmez diyormus, bunu 25 Mayis 2018'de yazdik. 11.50 fiyati.

Tabi ki para olan yerde devamli filler birbirini yemek icin operasyon yapar ama; calisan, kazanan, kurumsallasmis sirketler her sene temettunu verirler, gecerler. Bugun zararin olmussa, 2 sene sonra kara gecersin. Cunku sirket orda duruyordur ve kar etmeye devam ediyordur. O yuzden 30 hissesi olmus zaten.

Ben seneler once Lio'dan sans eseri kurtulduktan sonra (senelerce islem yaptim, sansima sattiktan sonra kapandi ve oldukca yuklu bir meblagdi), bir daha 30 disindaki hisseye parami koymadim (techler haric).
    Borsada kazanç yok 30 endeks değil hiç bir kağıt alınmaz

Alıntı Originally Posted by mesud2 Yazıyı Oku
    bu murat yanar döner adam... Elinde satılacak hisse varsa şirketi övüyor, hisse almak istiyorsa yerin dibine geçiriyor... Murata deyiver biraz hisse senedi almak veya satmak istiyorum diye... Bukalemun gibi renkten renge girer...
    senin batmış hissene mi kaldım bilader hissemi satamadım diye ağlıyorsun ağlama ver seninkini de alalım ancak önce biraz yalakalık yap yoksa almam elbet bir kerize satarım onuda ... Sanada bir kıyak geçsin murat abin ... Bukalemumu bilmem ama kimliğinizi açıklayamıyacak kadar adi medeni cesareti olmayan alçak adamlarsınız... Bu arada yargıtaydan kötü haber var ön inceleme hakimi olumsuz değerlendirmiş dosyayı bam ın raporunu aynen desteklemiş ve onamak üzere şimdik kazığa oturdu müjdat tabi hissesi olanlarda hayalleri bitti
    geçmiş olsun ...
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    senin batmış hissene mi kaldım bilader hissemi satamadım diye ağlıyorsun ağlama ver seninkini de alalım ancak önce biraz yalakalık yap yoksa almam elbet bir kerize satarım onuda ... Sanada bir kıyak geçsin murat abin ... Bukalemumu bilmem ama kimliğinizi açıklayamıyacak kadar adi medeni cesareti olmayan alçak adamlarsınız... Bu arada yargıtaydan kötü haber var ön inceleme hakimi olumsuz değerlendirmiş dosyayı bam ın raporunu aynen desteklemiş ve onamak üzere şimdik kazığa oturdu müjdat tabi hissesi olanlarda hayalleri bitti
    geçmiş olsun ...
    Güzel haber. Ne iflası sayın mahkeme. Ben borçları ödedim diye belge sunabilmesi için çok az bir zamanı kaldı.

7. Murat, kime hizmet ettiğini mi merak ediyorsun?
    Son düzenleme : mesud2; 28-01-2019 saat: 11:15.

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    geçmiş olsun ...
    Batacaksa batsın bitecekse bitsin de rahatlasak artık. Bu nedir ya. Bize giren girdi. Bu saatten sonra da müjdat ında yaptığı yapacağı bütün planları başına çöksün dım dıslak kalsın. Rabbim gösterir inşallah

Sayfa 365/467 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •