Sayfa 365/653 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    üstat sana bir soru...

ben yukarı kırılcagına inanıyorum..yukarı yada aşağı...

onlarıda bir çızsen ...yada yazssan..

muallak..

ytd..

ben gryrm..da...başka arkadaşlar için..

ytd...

zorladıysam ksr bkm..
    banada sanki bi tur daha aşağı basıp buralarda alanları korkutacaklar gibi geliyor.

akbank gibi bankacılık endekside trend baskısından çıkamadı... ytd

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    banada sanki bi tur daha aşağı basıp buralarda alanları korkutacaklar gibi geliyor.

akbank gibi bankacılık endekside trend baskısından çıkamadı... ytd

tskrlr...

ytd.ytd.

3. 82.000 endekste 5 lira akbank.111
    000 endekste 4.89 lira.30.000 kusur endeks yükselmiş...akbanka bakarmısınız....bunun adı soygundur.borsaya kimse gelmiyor !!!!! Gelmez tabi, niye gelsin bile bile soyulmaya.gorunen köy klavuz ister mi ? Istemez. Mal meydanda,soygun meydanda duruyor. 7 yaşında ki çocuk bile anlar bu borsada dönen kumpası.akil alacak gibi değil.eskiden çaktırmadan yaparlardı böyle soygunları...şimdi alenen .Borsada lafın ,sözün bittigi yerdeyiz.Ne yazarsanız, ne çizerseniz nafile.artik yüzleri eşek derisi gibi olmuş hisse yapıcıların,tahtacilarin,speklerin vs

4.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    82.000 endekste 5 lira akbank.111
    000 endekste 4.89 lira.30.000 kusur endeks yükselmiş...akbanka bakarmısınız....bunun adı soygundur.borsaya kimse gelmiyor !!!!! Gelmez tabi, niye gelsin bile bile soyulmaya.gorunen köy klavuz ister mi ? Istemez. Mal meydanda,soygun meydanda duruyor. 7 yaşında ki çocuk bile anlar bu borsada dönen kumpası.akil alacak gibi değil.eskiden çaktırmadan yaparlardı böyle soygunları...şimdi alenen .Borsada lafın ,sözün bittigi yerdeyiz.Ne yazarsanız, ne çizerseniz nafile.artik yüzleri eşek derisi gibi olmuş hisse yapıcıların,tahtacilarin,speklerin vs

borsayı kumarhaneye çeviren ekonomi ve hükümet politikalarıdır.birşirketin kazancını hakça ortaklarıyla paylaşımına karışan bir hükümet kazancınızı ortağınıza vermeyin birtakım blanço usulluri ve hileleriyle iç edin hırsızlayın böylece hissealıp yatırım yapan yatırımcıyı madur edin anlayışını yasallaştırmak anlamı taşır.böyle insanlar ALLAHA inanıyor ve yüce ALLAHTAN korkuyor olabilir mi?bu sorunun cevabı DİNİ KULLANARAK küçük yatırımcıyı madur ediyor yem ediyor en büyük vicdansızlığı ve zalimliği yapıyor demektir.ALLAH zalimleri kahreylesin.AMİN.

5. Modys bankaların botunu da düşürmüs hayırlı olsun...
    Aylardır sürünmesinin yukarı gidememesinin nedeni varmıs demekki..
    Ben nit olayında %30 siyasi bakış olsada gerçeklik payının da %70 oldugunu düşünüyorum...
    İşbilmez kişilerin sırf eş dost akraba diye bir yerlere getirilmesi ekonomiyide, ülkeyide bozar...bakkal işletsen orda bile etkisi olur iş bilmez akrabanın...
    Akbank kamuya göre avantajlı olsada domino etkisi ne kadar dayanır ne kasar ayrışabilir muamma..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    xbank trend 111,000 civarında. y.t.d.

bu trend altında kaldıkça baskıdan çıkılamaz.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. %20 akbank taşıyorum.Alım için izlediğim rakamlar aşağıda 4.70-4.82 aralığı,olası aşağı yönlü harekette izleyeceğim aralık.4.70 altı günlük kapanış olursa yeni dipler arayabilir beklerim.
    üstü içinde hacimli bir güzel yeşil mum beklerim henüz sayın lagunanın dediği gibi baskı sürüyor.İşlem hacimleri çok düştü.
    Kısa vadeli yatay kanalı 4,53 ve 5,24 fiyatları arasında üstüne çıktığında 5,24-6,24 kanalı var.
    orta vade taşıyorsanız bence ekran izlemek insanı daha çok yıpratıyor.Kapanışa doğru açıp fiyat bakıp ona göre pozisyon almak lazım.
    Umarım bu sıkışmadan hayırlı bir yukarı hareket başlar.

8.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    %20 akbank taşıyorum.Alım için izlediğim rakamlar aşağıda 4.70-4.82 aralığı,olası aşağı yönlü harekette izleyeceğim aralık.4.70 altı günlük kapanış olursa yeni dipler arayabilir beklerim.
    üstü içinde hacimli bir güzel yeşil mum beklerim henüz sayın lagunanın dediği gibi baskı sürüyor.İşlem hacimleri çok düştü.
    Kısa vadeli yatay kanalı 4,53 ve 5,24 fiyatları arasında üstüne çıktığında 5,24-6,24 kanalı var.
    orta vade taşıyorsanız bence ekran izlemek insanı daha çok yıpratıyor.Kapanışa doğru açıp fiyat bakıp ona göre pozisyon almak lazım.
    Umarım bu sıkışmadan hayırlı bir yukarı hareket başlar.
    güzel bir yorum..

ytd.ytd

Sayfa 365/653 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •