Sayfa 366/915 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    selamiyle terazinin söyledikleri mi doğru şimdi? son karar mı? amma değiştirmişler be brütü... haberimiz yok. brüte eskiden girmek tam kumardı. hiç bişey bilmeden giriyodun....
    Ben Beyaz da işlem yapıyorum aynen benim dediğim gibi. Selami nin son ekledikleriyle tam doğru olmuş.

2. Yarin sabh acilmadan ince eslenik verecek arkadas var mi bizlere ?

3. Yani bile bile mi brüte soktu. Bu durumda diplerden toplayacak öylemi. İlginç geldi bana. YTD.

4. Galip öper geçer.Ötesini düşünmez.Ky yanında bu sefer açık oynayan bi kaç balina denk getirmiş hepsi bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sarılaci Yazıyı Oku
    Yani bile bile mi brüte soktu. Bu durumda diplerden toplayacak öylemi. İlginç geldi bana. YTD.
     Alıntı Originally Posted by Atını seven kovboy Yazıyı Oku
    Galip öper geçer.Ötesini düşünmez.Ky yanında bu sefer açık oynayan bi kaç balina denk getirmiş hepsi bu.
    Bu hisse Galip in kendi hisselerine ( avgyo,mepet,avtur) benzemiyor.O yüzden süprizler olabilir.önce biraz saticili 6,28 lere ,sonra hooop yukarı. Yani bugünkü hareketlerin benzerini yarında yaşayacağız .sadece tahmindir.ytd

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by selami Yazıyı Oku
    Bu hisse Galip in kendi hisselerine ( avgyo,mepet,avtur) benzemiyor.O yüzden süprizler olabilir.önce biraz saticili 6,28 lere ,sonra hooop yukarı. Yani bugünkü hareketlerin benzerini yarında yaşayacağız .sadece tahmindir.ytd

al sat olmayacağı için çok in çık yapmaz, kredi de yok...

7. İnşallah sadece in yapmaz 😊

8. Bugünde güya volatiliteyi engellemek için kredili işlem ve açiğa satış yoktu ancak 6,30-7.14 hareketini izlediyseniz bistin aldığı kararların çokta etkili olmadığını gorurdunuz.Galip' in dışında büyük oyuncularda var.borsagundeme de konu oldu

Sayfa 366/915 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •