Sayfa 366/925 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak cezalıydım cevap veremedim....5000 lotum kaldı gubrf de...6 hisse ye dağıttım...gubrf den alacağımı almış değilim inşallah daha güçlü şekilde hisseyle döneceğim....şimdilik elde kalan kalacak artık satış yok...
    Mumkunse bi 3 sene donme inatlasma hisseyle

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Mumkunse bi 3 sene donme inatlasma hisseyle

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu yöneticilerin kurbanı oldum sürekli yalan haberle kafa karışıklığına sebep oldular yoksa sebep olmadan bu kadar niye beklerdim çoktan çıkardım....yönetim sürekli yatırımcı avladı yalan konuşarak...

3. yaptığım en büyük hata 5 tl lerde iken % 40 thyao ya geçmemek oldu...2 kere son tuşa basamadım...gerçi 10 tl lerde ayrılırdım ama en azından para kazanmış olurduk...3 sene önce söylüyordum krdmd 5 tl olacak thyao 15 tl olacak diye ama nasip olmadı...forex için çıktık onları da batırdık...

4. Xtrader bu sene max. kaç tl görebilir gubrf sence...

5. Bakalım yarın 3 aylıkta ne kadar yemişler onu açıklayacaklar domuzlar.

6.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bakalım yarın 3 aylıkta ne kadar yemişler onu açıklayacaklar domuzlar.
    genelde 2.çeyrekten sonra yemeye başlıyor adiler...ilk çeyrek iyi gelebilir...

7. Hepinize iyi akşamlar değerli ortaklar forumu takip edip yazmayanlardanım ben gubrf güveniyorum döngüsü olan ortalama 4-1 çıkış yapan bedelsizini veren bir hisse daha ne yapsın maliyetlerimiz yukarda kaldı evet... ihtiyaç dışı paranla ufak ufak alım yaparak biriktirebileceğin bir şirket

8.  Alıntı Originally Posted by Suhulet Yazıyı Oku
    Hepinize iyi akşamlar değerli ortaklar forumu takip edip yazmayanlardanım ben gubrf güveniyorum döngüsü olan ortalama 4-1 çıkış yapan bedelsizini veren bir hisse daha ne yapsın maliyetlerimiz yukarda kaldı evet... ihtiyaç dışı paranla ufak ufak alım yaparak biriktirebileceğin bir şirket
    Ortak sen yenisin galiba çok iyimsersin maşallah

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/925 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •