Onemli Gunler Banner
Sayfa 367/1002 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Günde 10 sayfa yazılan başlık sessizliğe büründü.
    Ya fonlardan bıkıldı ya da herkes herşeyi öğrendi başlığa gerek kalmadı.
    her ikisi de bence. birkaç yıldır yerli yabancı fonlara açıldık. çoğu zaman tam doğru fonu bulduk derken bulduğumuz fonlar istikrarsızlaştı. sonra daha iyi değerlendirme yapıp yenilerini bulduk, bir zaman sonra onlar da istikrarsızlaştı. kısacası fonlardan bıktık. bir çok şeyi de buradan öğrendik, soracak bir şey kalmadı. bu yüzden paylaşımların azalması normal.

2. Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Senin yukarıda verdiğin her türlü bilgiye ihtiyaç her zaman var üstat.

Bazıları bazıları tarafından küstürüldü, sıkıntı o. Ben de biraz ondan biraz da yoğunluktan yazamıyorum. Ama sen devam et diğer arkadaşlar da destek atıyorlar zaten. Hepinizin emeklerine sağlık.

3. Yatırım Fonları X

Ben de bir hatırlatma yapayım.
    Önümüzdeki hafta kkmh dönüşleri başlıyor.
    Haftanın başında kabine vs bir toplantı ile yeni bir ürün ya da geliştirilmiş bir ürün olur mu ya da gece nöbetçi satışları olur mu?
    Bu soruların cevaplarına göre pozisyon almakta fayda olur kanımca.
    Herkese bol kazançlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Ben de bir hatırlatma yapayım.
    Önümüzdeki hafta kkmh dönüşleri başlıyor.
    Haftanın başında kabine vs bir toplantı ile yeni bir ürün ya da geliştirilmiş bir ürün olur mu ya da gece nöbetçi satışları olur mu?
    Bu soruların cevaplarına göre pozisyon almakta fayda olur kanımca.
    Herkese bol kazançlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    böyle bir durumda dolarda düşüş olur sanırım, tabi dolar düşerse en çok yabancı fonlar etkilenir, zaten alsan alınmıyor satsan zarar.
    bence kkm uzatılır onun dışında yeni bir şey yapmazlar ama doları düşürmekte işlerine gelir, olası bir düşüşte nakitte para bulundurmakta fayda var.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    her ikisi de bence. birkaç yıldır yerli yabancı fonlara açıldık. çoğu zaman tam doğru fonu bulduk derken bulduğumuz fonlar istikrarsızlaştı. sonra daha iyi değerlendirme yapıp yenilerini bulduk, bir zaman sonra onlar da istikrarsızlaştı. kısacası fonlardan bıktık. bir çok şeyi de buradan öğrendik, soracak bir şey kalmadı. bu yüzden paylaşımların azalması normal.
    hocam istikrar dediğin şey nedir, bir kere fonu alıyım yıllarca enflasyon üstü getirisi mi olsun.

öyle bir şey yok arkadaşlar, para kazanmak istiyorsanız arada fonları takip etmek lazım.

haftada bir olmasa da çeyrek bazlı değiştirmek lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sadece OSD var , YAS vardı sattım , girilecek fon da petrol olabilir ama çok sert hareket ediyor ,terste kalırsan epey dayak atarlar

Yabancı hisse senetleri olabilir ama onun önünde de Rus krizi engeli var .fırsat olursa yerli hisse alırım
    öyle bekliyoruz ,senin tavsiyelerin varsa dinleriz

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    doğru üstat hem piyasalar hem fonlar iyice istikrarsızlaştı, girişler çoğaldıkça eski getiriler kalmadı, sürekli yeni fonlar çıktı çoğu da iyi yönetilemiyor, ondan bundan sepet yapalım dedik ya hepsi birden düştü zarar ettik, ya da biri düşerken biri çıktı yerimizde saydık,
    şu an orta vadeli yatırım için karar vermek çok zorlaştı, emtia, altın, gümüş tarafına mı ağırlık vermeli, yerli yabancı borsalar mı? döviz tarafına mı? ben işin içinden çıkamıyorum ama anladım ki fonlarda bile risk alıp al sat yapmadan kazanılmıyor bu dönemde.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    böyle bir durumda dolarda düşüş olur sanırım, tabi dolar düşerse en çok yabancı fonlar etkilenir, zaten alsan alınmıyor satsan zarar.
    bence kkm uzatılır onun dışında yeni bir şey yapmazlar ama doları düşürmekte işlerine gelir, olası bir düşüşte nakitte para bulundurmakta fayda var.
    Arkadaşın demek istediğinden anladığım, kkm dönüşleri dolara giderse kur yükselebilir. Bu nedenle kuru kontrol altında tutabilmek için yine dolar satışı olabilir diyor. Fakat tv de izledim sanırım kkm vade sonu için tekrar uzatma hakkı verildi.

Sayfa 367/1002 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •