Sayfa 367/579 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Seattle ne olacak?bunu mu satıyorlar ? Trump Tweet atmış."şehirinizi geri alın,yoksa ben yapacağım" demiş.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Korona vakalari artti. FED ekonominin %6 kuculecegini, issizligin de %9 olacagini soyledi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Neyse yazmiyorum ben ... hakkinda birsey ortaklarimizi kizdirmayalim diye.

Ama ABD medyasinin ... ... ... ... sey edeyim.

Heriflerin gundemi 2 sene kadinlarin memelerini olur olmaz yerde ortaya sallayip cocuk emzirmesi idi. Naturalmis. Yemek yiyorsun, kari cikariyor 15 kiloluk seyini ortaya ne ortemsi var ne kapamasi var malagini emziriyor. Gikini cikaramiyorsun. Reysis meysist misogynist oluyorsun. Kac kere kalkip gittik yemegin ortasinda.

Ondan sonraki 2 sene gay mafyasi. Adam evlilik kadin ile erkek arasindadir dedi diye afaroz edildi.

Sonraki 2 sene transgenderler. Her gun her yerde yuzune sokuyorlar. Kendini hangi cinsiyet ile goruyorsan o cinsiyettenmissin. Tuvalete giderken de oyle. Orta okullarda erkek olan kiz tuvaletine giriyor isini yapmak icin. Kendisin oyle hissediyormus. 6 yasindaki cocuklarin seyleri kesiliyor kiz yapiliyor. Kafadan kontak anne babalar.

Onlar bitti negroya basladilar. Polise saldirdilar. Beyazlara saldirdilar. Hala devam.

Gazetecilik fahiselik gibi bir meslek artik. Parayi basan kimse isini o goruyor.

3. Son haberle F35 defteri kapandı. Hakim Bergman'nın fantezilerine kaldık.

Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Seattle ne olacak?bunu mu satıyorlar ? Trump Tweet atmış."şehirinizi geri alın,yoksa ben yapacağım" demiş.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha oncekilerde oldugu gibi oranin borsalari bunlari pek takmiyor ama yavas yavas bilancolarda koronanin etkileri idrak edilmeye baslandi. Normal yani, korona oncesi fiyatlara geliyordu resmen endeksleri hicbirsey olmamis gibi.

5. İnsanlar sokakta yağma yaparken borsaları düşmedi.. Üstelik çıktı. Olaylar durulunca düştü. Tekrar bir eyalette belediyeyi ele geçirmişler diyorlar. Artı korona artışı vs. Bunu fiyatladı herhal ABD. Çok ilginç süreçlerden geçiyoruz, anlamakta da güçlük çekiyoruz. Benim öngürüm bundan sonra bu tür volümleri çok göreceğiz. Bi bakacağız %7 düşmüş borsalar... Bi Bakacağız %7 çıkmış. Çünkü dünyanın ayarı bozuk, bir şeylerin arayışı içinde. Dengesiz hareketler çekecek... Neticeye gitmek için. İnsanlara bir şeylerin bozuk olduğu farkındalığı böyle böyle verilecek gibi... Normal hareketler sergilenmiyor global da. Hep anormal hareketler son tahlilde.

Hair salon being studied after two stylists with coronavirus did not infect any of its 150 customers and staff
    Koronali 2 berber 2 hafta boyunca 143 musteri ve 7 calisanla temasta bulunmus. Hicbirinde korona cikmadi.

Eylulde asi piyasaya cikacakmis. Gerekli surec 2021'in basinda ancak tamamlaniyormus ama acil olarak istisna yapilabilecekmis.

Zannetmiyorum brownjn. Gecti o devirler bence. %40 prim yapmisti zaten borsalari dipten. Millet satti iste.

Halk-PETROL Guest
     Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Son haberle F35 defteri kapandı. Hakim Bergman'nın fantezilerine kaldık.
    Bugün yoğun haber akışı oldu. Karşılıklı.

Benim farklı bir fikrim var.

2 hafta içinde ucus başlamışsa ayakkabi alacagim ayağıma.

Pozitif düşünelim pozitif olsun...

Ekyo aklımı aldi belkide bilmiyorum...

Artık teknik sonra harmonik algoritmik yapılar ne olacaksa olacak..

Sessizce kenarda oturup evrenin hareketini yapmasını izleyeceğim.. yerinden kipirdayani çarpar..

Böyle kritik anlarda el tuşa gidiyor ise cep telefonu simkartini çıkartmak gerek WC ye atmak..

Böylece ekranı acamamak keskelerle gecmek zorunda kalan eziyet pişmanlık dolu bir ömürden sim kartı tuvalette sifon lamak çare belki..

.....

Sessize alalım
    .

Sayfa 367/579 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •