Sayfa 367/997 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine düzenleyeceği olası operasyon öncesi ABD'nin sınırdan çekilmesini "ABD'nin güvenilirliği sarsıldı" diye eleştiren terör örgütü YPG/PKK'nin sözcülerinden Mazlum Ebdi'den, "Esad ile ittifak yapabiliriz." açıklaması geldi.

2. Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdad, Suriyeli Kürtlere hükümete katılma çağrısı yaptı. Faysal Dipsiz kuyuya yuvarlanmak yerine hükümete katılın dedi.
    Suriye hükümetiyle işbirliği yaparak af çıkarmasını önlemek ve eline silah almış Kürtçüyü savaşmaya zorlayarak yoketmek en doğrusu, Türkiye Akape yüzünden ayağına gelmiş bu tarihi fırsatı kaçırıyor... Bu 70 bin Kürtçünün leşinin sergilenmesi ile Ortadoğuda Kürdistana heveslenecek cesaretde tek kişi kalmazdı.. Dağlarda tek tek Kürtçü avlayacağına onbinlercesini Suriye düzlüklerinde temizle,bundan iyi fırsat mı olur!
    Son düzenleme : METEPOSTA; 09-10-2019 saat: 08:53.

ben hala çokta bi operasyon olacağını düşünmüyorum(inşAllah yanılırım) Menbiçe de giriyoduk noldu..hava civa..

sahte bi gündem yaşıyoruz sanki..

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    ben hala çokta bi operasyon olacağını düşünmüyorum(inşAllah yanılırım) Menbiçe de giriyoduk noldu..hava civa..

sahte bi gündem yaşıyoruz sanki..
    Bekleyip göreceğiz

5. Dolarda yükseliş kaçınılmaz... nokta..

Bende bu kadar bağıra çağıra bi operasyon olacağını düşünmüyorum.Gerekli şekilde gündem oluşturuldu.Belki göstermelik ufak birşey yapılır o kadar.

7. @tokcem

1979 yılı, Arizona Üniversitesinde Siyaset Bilimi ilk dersten bir cümle.
    Dün gibi aklımda..

“Internal cohesion through external conflict.”
    “Dışarıda sorun, çatışma çıkartıp, içeride kenetlenmeyi sağlamak.”
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gece yarısı attığı İngilizce tweet'te Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) "kısa süre içinde" Özgür Suriye Ordusu ile birlikte Türkiye-Suriye sınırını geçeceğini yazdı.
    Altun, Washington Post için kaleme aldığı makalesini paylaştığı tweet'inde "YPG militanlarının iki seçeneği var: Ya kaçarlar ya da IŞİD'e karşı verdiğimiz mücadeleyi aksatmalarını durdurmak zorunda kalırız" ifadesini kullandı
    adam açıkça mücadelemiz işid'e karşı yapılıyor diyor, yandaş medyanın yazdığı gibi ypg için değil
    olaki ypg karşımıza çıkarsa mücadelemizi aksatmalarına izin vermeyiz deyip geri vites yapmış..

Sayfa 367/997 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •