Sayfa 368/930 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. 79 kuruştan alabilenlere helal olsun.

yüzde kaç temettü verirse versin nominale göre 21 kademe kardasınız kral yerden aldınız.

dolarmış faizmiş bunun karşılığında uygulayacağı enstrümanlar vardır bunu yaşadık geçmişte..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Faizlerin artışı olumsuz yansır. Faizler düşerken müthiş kar yazacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    katılıyorum . faiz-dolar ve bu dönemde etkikeyen ne varsa tepe noktalarındalar ve belliki seçimlere kadarda yüksek seyir izletecekler, bu çeyrekte zarar gelir ama tüm etmenler düşüşe geçtiğinde 3.çeyrekte toparlanmaya helede son çeyrekte baya iyi kar gelebilir.

3. deutsche bank borsalardan çıkıyor bakalım içersinde türkiye yer alacakmı ve alırsa hisselere nasıl yansıyacak,hali hazırda 4.831.108,34 adet işyat bulunmakta bunları satmak için nasıl bir yol izlenir acaba .anlaşma sağlanıp yukarımı keser yoksa stabil satışamı geçer .belkide başka bir bankaya devredilebilir .

http://www.borsagundem.com/haber/deu...yor-mu/1308590

http://www.borsagundem.com/haber/dev...aracak/1308771

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    katılıyorum . faiz-dolar ve bu dönemde etkikeyen ne varsa tepe noktalarındalar ve belliki seçimlere kadarda yüksek seyir izletecekler, bu çeyrekte zarar gelir ama tüm etmenler düşüşe geçtiğinde 3.çeyrekte toparlanmaya helede son çeyrekte baya iyi kar gelebilir.
    faizler o kadar kolay düşemeyecek maalesef. en az 2-3 sene bu yüksek faiz yüksek enflasyon sarmalında tırmalarız.

5.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Serkan74 tşk ederim geçen senede 82 den de almak nasip olmuştu bu yılda düşüncem 76 kuruşa kadar toplamak ondan sonra temettüye birkaç gün kala satmak olacaktır, bu sene yaptığım gibi. Bu yıl ilk alım yerim 81 oldu.
    ben de aynı stratejiyi uyguluyorum. kademe kademe toplayıp, temettüye yakın satmak.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    faizler o kadar kolay düşemeyecek maalesef. en az 2-3 sene bu yüksek faiz yüksek enflasyon sarmalında tırmalarız.
    24 ten sonra neler olucak göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    24 ten sonra neler olucak göreceğiz
    seçim sonucunun bir önemi yok. piyasa ile inatlaşılmaz. inatlaşırsan dolar 4.40 olduğunda yapman gereken faiz artışını 4.90 olduğunda yaparsın onun da etkisi kısıtlı olur. haziran ayında en az 2 puanlık daha artış gelecektir.
    Dünyada işler değişiyor. FED piyasayı kendi çıkarları doğrultusunda dalgalandırıyor. Bu dalgalı ortamın da en az 2 sene süreceğini söylüyor. Bu dalgalı havada gereken neyse yapmak lazım yoksa zarar daha da büyür.

8. ben hiç uğraşmıyorum yazıyorum altlara ALLAH ne verdiyse alıyorum

seans sonu bakıyorum gelmişmi diye o kadar

marttan marta alacağıma bakarım ben

döviz riskini almak istemeyende sepetine eklemiştir şimdiye kadar

seçim oyunları bunlar yutanın elinde kalır sonra

yabancı takası çok düşük zaten yüzde 15 miydi neydi
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 368/930 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •