Sayfa 369/459 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by TttEee Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, forumda yeniyim. Bu hissede eski olanların fikrini almak isterim. Kendim günlük bazda bir çalışma yaptım. Klnma'nın yukarı sert hareketleri (pandemi krizi hariç) genelde rsi'de 47 civarından destek alarak olmuş. Hisseye girmek için rsi'ın bu banda dokunmasını beklemek gerekir mi? Yorumlarınız için şimdiden sağolun.
    https://www.tradingview.com/x/KWIY5Aep

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Merhaba TTTEEE, 850 mio bedelli sermaye artırmadan önce bu kağıttayım teknik falan hak getire.. garip bir kağıt.. kazandırıyor da kaybettiriyor da.. bu bankanın başında öztop diye biri var (olmaz olaydı) basına yaptığı açıklamaların hepsi asılsız çıktı.. hala bir çok kişi 60 lı rakamlarda bekliyor. buralara gelsin de satıp kurtulalım diye.. son düşen iki kap haberine bile tepki verdi. kısaca kalkınmaya yatıracağın paraya uzun süre ihtiyaç duymaman gerekir..

Günaydın.Kalkınma bankası yöneticileri bir kamu bankası yöneticisinde olması gereken ciddiyette değiller.KORONA VİRÜSÜ gerekçe gösterdiniz genel kurulu ertelediniz.İnsan bir açıklama yapmazmı bu erteleme nereye kadar sürecek.Bakan Berat bey bankanız üzerinden pekde anlıyamadığım açıklamalar yapıyor ama sizlerden hiçbir açıklama yok veya yetersiz.Bütün suçumuz sizin bankanızın kağıdını almakmı arkadaşlar.

Sabahki mesajımı okumuşlar herhalde .Genel kurul 10 temmuzda yapılacakmış.Kar dağıtıyla ilgili açıklık yok ama YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE VERİLECEK ÜCRETLERİN TESBİTİ maddesini koymuşlar baltutan parmağını yalar misali.Yinede hayırlı olsun .En azından bir belirsizlik kalkmış oldu.

Günaydın.Genel kurula kadar buralarda oyalayacaklar herhalde.Gündemde hehangibir beklenti yaratacak madde olmadığı için yine spek efendilerin elinde oyuncak olacak kağıt.Bende bu belirsizlik kalkana kadar izleyeceğim arkadaşlar.Bedava ayrılmak yok buda biline.

9 aydır bu kağıtta uzuncu oldum ama sondüzlükteyiz pes etmek yok kaçan fırsatlara bakınca da aptallık mı ediyoruz bağlandık yanlış mı yapıyoruz bilemiyorum

Tatsızlığa devam.

Günmaydın.Son günlerdeki belli belirsiz kıpırdanmayı iyiye yorumluyor bugünde tavan değil ama 43'lü rakamları görürüz diye düşünmek istiyorum.Haydi rast gele.

8. Halkbankası ve Vakıfbank gibi büyük banka kağıtlarının tavan ve tavana yakın prim yaptığı bir günde çok daha kolay tavan yapılması mümkünken bugün özellikle frenlediler.Ama genel kurula kadarki süreçte çok daha agresif hareketler yapması kaçınılmazdır.YTD

Sayfa 369/459 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •