Sayfa 37/176 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1402 madde; 289 - 296 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın beşiktaş, uzundan kastım 3 yıl 5 yıl gibi… kutmanın sembolik temettü vermesinin nedeni bundan sonraki süreçte karlı yapıda daha yüksek temettü dağıtıcak olmasının teminatı olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz sonraki yıllar temettü politikası ne olur ? Şunu da ek olarak yazayım ben temettü için bellemiyorum ama temettü ister istemez fonların ve yatırımcıların ilgisini arttırır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir kağıdın talep görmesinin 2 sebebi vardır.

1. Spekulatif
    2. Yuksek kar (temettu) beklentisi

1. Ci sebep için girecek olan aşkımdan izin almalı...... 2. Sebep için ise kafayı yemiş olmalı....
    Zira yatırımları ve borcu bitmemiş şirket hangi sebeple yuksek temettu versin? Aşkım nitelikli yatırımcı kisvesi altında gayri resmi temettu yu veriyor/alıyor zaten.
    Heee dönemsel ataklara acık olmalı ama ordada bana bu yeter demeyi bilip cıkmayı bilmeli sonuc itibarıyla thy vari bir hareket gelecek bile olsa orda kaç kişi bundan istifade edebilir?

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bir kağıdın talep görmesinin 2 sebebi vardır.

1. Spekulatif
    2. Yuksek kar (temettu) beklentisi

1. Ci sebep için girecek olan aşkımdan izin almalı...... 2. Sebep için ise kafayı yemiş olmalı....
    Zira yatırımları ve borcu bitmemiş şirket hangi sebeple yuksek temettu versin? Aşkım nitelikli yatırımcı kisvesi altında gayri resmi temettu yu veriyor/alıyor zaten.
    Heee dönemsel ataklara acık olmalı ama ordada bana bu yeter demeyi bilip cıkmayı bilmeli sonuc itibarıyla thy vari bir hareket gelecek bile olsa orda kaç kişi bundan istifade edebilir?

Saygılarımla
    Bence glyho den ziyade GPH takip edip yatırım yapmak daha mantıklı. Zira 7 pound dan halka arz olmuş bir şirket var. Üzerine yeni limanlar eklemiş. Nakit akışı daha güçlü ve temettü açısından da daha bonkör bir şirket. Sayin Beşiktaşk dediğine katılıyorum. Uzun vadeli yatırım için bende artık tercih etmem özellikle GPH varken.

3. 2,çeyrekte 2 bayram tatili çoğu şirketin üretim ve gelirlerini olumsuz etkiledi,Glyhoda ise tam tersi kesintisiz daha canlı..3.çeyrek en canlı sezon,liman yatırımlarının katkısını da tam olarak göreceğiz,altın yıla doğru..

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    2,çeyrekte 2 bayram tatili çoğu şirketin üretim ve gelirlerini olumsuz etkiledi,Glyhoda ise tam tersi kesintisiz daha canlı..3.çeyrek en canlı sezon,liman yatırımlarının katkısını da tam olarak göreceğiz,altın yıla doğru..

Bizce de mantıklı.
    Pandemi öncesi dönem yakalanmışken..
    Yüksek sezona girilmişken.
    Herhangi bir tehdit sözkonusu değilken turizm açısından..

Bir de satır arasında, thy vari bir hareketin lafı edilmişken..

Sessizce kıpraşmadan kasımı bekleme zamanı. 3. Çeyrek karı görelim.

5. Hayatta herkesin hata yaptığı dönemler olmuştur. Benim açımdan o dönemde sahip olduğum Ecilc hisselerini GLYHO hisseleriyle degistirmekti. O zamanlar Ecilc hisesi 2.70 lerde, GlYHO ise 4 TL civarıydı ki gelinen noktada Ecilc 38 TL, GLYHO 9 civarı..Bu konuda çok yanılmışım ki bu yannilgimda sayın KM verdiği sözleri tutmaması,sayın patronun yatırımcılara gerektiği kadar şeffaf olmamasını görüyorum
    Yine kendi adıma sayın besiktask'in deyimiyle benim köyümde(memleketimde) bir ev bi araba alabilmek benim açımdan çok zorlaştı ki önceki yıllar bunlara ulaşmam daha kolaydı. Nasip...
    Son olarak bir hesap yaptım, kaç TL den satarsam hayallerime ulaşırım diye. Nerdeyse hsyal ötesi.. Fiyat bende kalsın.. Saygılarımla...

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Hayatta herkesin hata yaptığı dönemler olmuştur. Benim açımdan o dönemde sahip olduğum Ecilc hisselerini GLYHO hisseleriyle degistirmekti. O zamanlar Ecilc hisesi 2.70 lerde, GlYHO ise 4 TL civarıydı ki gelinen noktada Ecilc 38 TL, GLYHO 9 civarı..Bu konuda çok yanılmışım ki bu yannilgimda sayın KM verdiği sözleri tutmaması,sayın patronun yatırımcılara gerektiği kadar şeffaf olmamasını görüyorum
    Yine kendi adıma sayın besiktask'in deyimiyle benim köyümde(memleketimde) bir ev bi araba alabilmek benim açımdan çok zorlaştı ki önceki yıllar bunlara ulaşmam daha kolaydı. Nasip...
    Son olarak bir hesap yaptım, kaç TL den satarsam hayallerime ulaşırım diye. Nerdeyse hsyal ötesi.. Fiyat bende kalsın.. Saygılarımla...
    Sayın gündem, ben de uzun süreli tutmayı düşünüyordum bir sizin yaşadıklarınız… ve sayın beşiktaşın sözlerinden sonra artık 15-20 ler mi olur bilmem ama söylediği rakamlarda verip glyho defterini kapatırım

7.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın gündem, ben de uzun süreli tutmayı düşünüyordum bir sizin yaşadıklarınız… ve sayın beşiktaşın sözlerinden sonra artık 15-20 ler mi olur bilmem ama söylediği rakamlarda verip glyho defterini kapatırım

Sayın somers öncelikle iyi akşamlar. Burada çok yazmayı, bu forum sitesinde çok yer almayı istemiyorum.Kendi adıma burayı çok dürüst bulmuyorum. Ayrıca bu hissede ki baskıyı her yönüyle bütün basın yayın organlarında görebiliyor,bazen de yaşıyobiliyorum.Benim acimdan bistte, dolayısıyla GLYHO da kaybedecek hiçbir şeyim olmadığı için bu yaşanılanlar, yaşatılanlarin beni çok yıpratmasina müsaade etmiyorum.
    Hisse fiyatı konusunda herkesin olduğu gibi, daha önceki düşüncelerimi çok değiştirmeden yada elime göre konuşmadan düşüncem var tabii ki. Yalnız burada özellikle küçük yatırımcı varsa onları etkileyebilirim düşüncesiyle telaffuz etmek istemiyorum
    Çok uzatmak istemiyorum, benim hayallerime ulasma noktasında bir değer söz konusu olursa, hisse fiyatı isterse fizana gitse hiç umrumda olmaz. Sonuçta parayı bir yere getiremiyorsunuz Ama ben yaklaşık 24 yıldır bir eski yatırımcı olarak yapılanlari kabul edemiyorum, etmiyorum da. Ben bir baskasi gibi daldan dala konup bal alan arı değilim. Ben bu şirkete sayın KM rağmen inandım ve oyunun sonu yada benim için yeterli olduğu noktaya kadar devam edeceğim.Saygilarimla..

Sayın beşiktaş, kağıttaki citi yabancı kim kutman mı? Ben bayadır bakmamışım hiç dağılımı bilmiyorum ?

Sayfa 37/176 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •