Sayfa 37/89 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 289 - 296 arası.

Konu: GRNYO - Garanti Yatırım Ortaklığı

1. Kesinlikle,hayırlısı...

2. Hergun kapanisa yakin hisseyi dusuruyorlar.zaten kagit bitmis serefsiz spek neyin mucadelesini yapiyon.adamsan olmayan onurun varsa defol git bisten.

3. İşlem hacmi yerlerde,yeter artık boz şu suskunluğunu,birkerede sana yakışmayanı yap!!!!!!!!!!!

4. Herkese hayırlı haftalar... O topluyor Bu topluyor Kim Topluyor bu kağıdı bilmiyorum ama... Bu işi bilmediklerini gayet iyi biliyorum... Yıl içi 0,90-0,96 yı görmüş bir kağıdı şuan 0,50-0,60 larda aylarca süründürüp kimse elindeki hisseyi satmiyorsa daha çok beklersiniz satmalarını... Bu hissede küçük yatırımcı kalmamıştır zaten... Hisseyi düşürerek süründürme politikası Küçük Yatırımcılar için (Alım) Elinde hisse olanlar içinde (Ortalama Düşürme) fırsatıdır ... Çünkü şuan defter değerine göre hisse sudan ucuz...(YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu spek gerçekten milleti salak sanıyor. Ne kadar salarsan sal kimse kağıdını satmiyor,bunu göremiyor musun?Eğer satmamizi istiyorsan enaz 1 TL ye cikarmalisn..Anladın sen onii

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ülkede 0,60 TL ye su kalmadı... GRNYO hissesi var şaka gibi 0,50 - 0,52 lere kadar gelsede yüklü yüklü alsak... Ey kağıdı kontrol edenler biraz daha düşüründe herkes alsın 2 TL olmadan satmak yok... Eninde sonunda çıkacaksın elin mahkum... YTD

7. Bu günkü Taban değeri 0,48 O kadar olmasada 0,50'ye gel artık alalım seni bol bol... GRNYO kontrol edenlere duyurulur (YTD)

8. 10 yılda % 30 zararla bekliyorum,bu ne kdar lanet bir kağıtmış.Bir kuruş kar edemedim 10 yıldan bahsediyorum yaaa.Sen ne pislik ne adi ne aşağılık kağıtsın.Allah senin belanı versin.İnşallah borsadan tamamen çıkrtırlar seni.Senşi elinde tutarak yıllardır insanları oylarında Allah belasını bversin.Bütün kazançlkarınız boğazınıza dursun,bütün sülaleniz hastalıktan gebersin.Ne kadar adi bir kağıtsın sen,bütün paramı burada batırsam,bütün param burada yok olsada satmayacağım,duydun mu adi spek satmayacağım.Ne halt edeceksen ettttt.Ayrıca bu sitelerdeki yorumları takip ettiğinide hissediyor ve biliyorum,hadi bakalım sal gelsin biraz daha ortalama düşürelim...Cesaretin var mı adi?????

Sayfa 37/89 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •