Sayfa 370/1004 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

----------------

Sizce bu cumlelerle anlatilanlar nedir.

Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Bugun burada anlatilandan cok daha vahim bir durum var.

Tabi bunu Bahceli'ye, Soysuz'a sorarsan farkli anlatacaklardir.

Taktikleri, surekli yalan, algi operasyonu ve bel alti vuruslardir.

Bunlarin tuzagina dusmeyin.

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    bireyselde yanma yetse ok... sorun değil
    çakmak taşını çakıyorlar...
    tutasa harlar.
    Yaw biz zaten cehennemliğiz, kendileri düşünsün

Dün akşam geç dönüyorum, evi aradım, dedim bi şey lazım mı; dediler süt al, ıslak mendil al..

(Avet, gene süt muhabbeti )

Baktım her yer kapanmış, bi tek bizim mahalle bakkalı açık, ondan da hiç bu tür alışveriş yapmadım, anca cigara kola filan..

Varmış süt, 6.25 TL Sütaş...şaka gibi..

Arkadaş bu sütün fiyatı kaç para yaw...

Özetle, piyasada acayip bir fiyat tutarsızlıkları var, bu bir şeyin alameti ama neyin, bir tür uyumsuzluk göstergesi..???

3. Burada Cebren ve Hile ile diyor.

Herhalde Istanbul Belediye secimlerinde YSK'nin tavri ya da secimlerde yapilan hileler demeyecek.

Yok orada oyle demiyor diye saflik ederseniz, bi 19 sene daha bu sahtekarlari tasirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by kartel1 Yazıyı Oku
    Okumadığımı nereden çıkardınız? Sizden sadece bize yardımcı olmanızı, nerede gördüyseniz bize de söylerseniz daha kısa zamanda hatamızı düzeltebilme şansını vermenizi istemiştim canınız sağolsun, müsait bir zamanınızda bakıp bize de söylerseniz sevinirim. O zamana kadar bende araştırıyor olacağım. Sizin söylediğinizi destekler metni bulursam burada da paylaşırım. İyi günler.
    yok güzel kardeşim..
    hiç bir eserinde yok..

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Arkadaş bu sütün fiyatı kaç para yaw...
    e 15 gün önce defalarca süt fiyat kıyası yaptım..
    kıymet bilinmiyorsa..

0,3euro/litre
    4,7/0,3 = 15.66 şu anda euro 15.66

https://ec.europa.eu/info/sites/defa...-prices_en.pdf

hemen hemen portekizle aynı fiyatız

avrupaya süt ürününü satacaksak
    kurun daha gideri var.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Burada Cebren ve Hile ile diyor.

Herhalde Istanbul Belediye secimlerinde YSK'nin tavri ya da secimlerde yapilan hileler demeyecek.

Yok orada oyle demiyor diye saflik ederseniz, bi 19 sene daha bu sahtekarlari tasirsiniz.
    Demogoji yapmaya, üst perdeden konuşup üste çıkmaya çalışmaya, asıl konuyu değilde başka konulara saparak örnek vermenize gerek yok. Buradakilerin pekçoğu yazılanlardan ne kastedildiğini anlayacak kapasiteye sahip insanlar. Sorulara direk cevap vermeyip başka yollara tevessül etmeniz niyetinizi ortaya koyuyor. Şu yazdığınız birkaç mesajı okuyunca aklıma niyeyse Recep İvedik filmindeki o meşhur sahne geldi. Hani scuba diving hocası akdenizdeki balık çeşitlerinden bahsederken Recep'in araya girip say bakalım dediği sahne var ya hah işte o

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    yok güzel kardeşim..
    hiç bir eserinde yok..
    Hocam yok diyen benim zaten beni niye alıntıladın?

8.  Alıntı Originally Posted by kartel1 Yazıyı Oku
    Hocam yok diyen benim zaten beni niye alıntıladın?
    çoklu alıntılarken üstteki dahil olmamış..
    yanlış anlaşılmasın

Sayfa 370/1004 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •