Sayfa 371/411 İlkİlk ... 271321361369370371372373381 ... SonSon
Arama sonucu : 3282 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Bedelsiz hepimiz için hayırlı olsun .. Daha önceki yazımda belirttiğim ,2.çeyrek bilançosu bir başka önem kazandı şimdi ! Eğer ilk gelene benzer veya yukarı bir rakam gelmesi durumunda , benzer ivmeyle diğer yıl sonuna sürdüreceğini varsayarak , bölünme sonrası şu anki 39 lu seviyeleri tekrar yakalayacak duruma gelmesi umudunu ortaya çıkarır ki mükemmel olur . Büyük bir merakla bekliyorum .
    Herkes için tekrar hayırlı olsun ..

2. Karliligi ongormek de kolay degil 2.ceyrek icin tahmin yapabilen var mi? Kagit fiyatlari mi takip edilmeli? 2.bilanco umarim iyi gelir

3. En önemli haber bedelsizden ziyade 2.el ekipmanıyla yapacağı yatırım sonrası üretim kapasitesinin 90 bin tondan ortalama 250 bin tona gelecek olması
     Alıntı Originally Posted by bilal8890 Yazıyı Oku
    Karliligi ongormek de kolay degil 2.ceyrek icin tahmin yapabilen var mi? Kagit fiyatlari mi takip edilmeli? 2.bilanco umarim iyi gelir
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by leia Yazıyı Oku
    En önemli haber bedelsizden ziyade 2.el ekipmanıyla yapacağı yatırım sonrası üretim kapasitesinin 90 bin tondan ortalama 250 bin tona gelecek olması

güzel haberler bunlar...şirket zaten kapasitesinin %100 ünü kullanıyordu...bu hisse verdiği bedelsiz de çok güzel...elinde bulunduranlar hayrını görsün...demek ki bu şirket hakkında söylediklerimiz az bile kalmış...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by leia Yazıyı Oku
    En önemli haber bedelsizden ziyade 2.el ekipmanıyla yapacağı yatırım sonrası üretim kapasitesinin 90 bin tondan ortalama 250 bin tona gelecek olması

dostum kapasitenin 250 bin tona çıkacağı nerede yazıyor acaba ?? son zamanlarda sadece keyifle fiyatını takip ediyorum...temel gelişmeleri hiç takip edemedim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Sn.Keko bedelsiz haberinin yanı sıra 25 mayıs bildiriminde görebilirsiniz. Şu anki üretimlerinin 90 bin ton olduğunu belirttikten sonra alacakları ekipmanların üretim kapasitesinin 120-180 bin ton olmasını planladıklarını yazmışlar. Ortalama 150 bin ton dersek halihazırdaki 90 bin ton üretiminin 240-250 bin ton civarına çıkmasına dair bir hesap yapılabilir
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum kapasitenin 250 bin tona çıkacağı nerede yazıyor acaba ?? son zamanlarda sadece keyifle fiyatını takip ediyorum...temel gelişmeleri hiç takip edemedim..

7.  Alıntı Originally Posted by leia Yazıyı Oku
    Sn.Keko bedelsiz haberinin yanı sıra 25 mayıs bildiriminde görebilirsiniz. Şu anki üretimlerinin 90 bin ton olduğunu belirttikten sonra alacakları ekipmanların üretim kapasitesinin 120-180 bin ton olmasını planladıklarını yazmışlar. Ortalama 150 bin ton dersek halihazırdaki 90 bin ton üretiminin 240-250 bin ton civarına çıkmasına dair bir hesap yapılabilir

Yani üretimde ortalama %150 bir artış olabileceğini düşünebiliriz o zaman değilmi? Kurun ve fiyatların hiç artmayacağını bile düşünsek sadece üretim artışından dolayı %150 ciro artışından bahsedebilirmiyiz? Gelecek günler daha güzel olacak inşallah.
    (Yatırım tavsiyesi değildir)

8. Yatırımın tamamlanmasi (teçhizat vs alımı) ile müthiş bir üretim artışı olacak evet :)
     Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Yani üretimde ortalama %150 bir artış olabileceğini düşünebiliriz o zaman değilmi? Kurun ve fiyatların hiç artmayacağını bile düşünsek sadece üretim artışından dolayı %150 ciro artışından bahsedebilirmiyiz? Gelecek günler daha güzel olacak inşallah.
    (Yatırım tavsiyesi değildir)

Sayfa 371/411 İlkİlk ... 271321361369370371372373381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •