Onemli Gunler Banner
Sayfa 371/898 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Evet ceza bitti ya bırakın paramızı kaybediyoruz birazda hak edene küfredek

Alıntı Originally Posted by kovkaya Yazıyı Oku
    0.70 bugün degecek her zaman ki taktik

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdi 1 bir ara karelde güven 06 kardeş vardı onada böyle kızardılar spek adamı diye o haklı cıktı 2 fonette 35rumuzlu bir arkadaş oda öve öve bitiremedi oda haklı cıktı burdada efkan bey var hadi inşallah sen haklı cıkarsın ama durum sanki hiç iç acıcı degil bigi ytd

2. 72 altında 69 var yine 3 hafta önceki pozisyon tekrarı adam fantazi peşindeyse 69 a değdirebilir.yeni yolcular biner o rakamlarda sorun şu ki çok yolcu ile gemi kalkmaz.anlık silkeleme ile belki yukarı sürer millet almaya cesaret edemez sürdükçe sürer vurur kırbacı...güzel hayal oldu buda gerçi ama neyse hayalle yaşamak da güzel.

3.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    72 altında 69 var yine 3 hafta önceki pozisyon tekrarı adam fantazi peşindeyse 69 a değdirebilir.yeni yolcular biner o rakamlarda sorun şu ki çok yolcu ile gemi kalkmaz.anlık silkeleme ile belki yukarı sürer millet almaya cesaret edemez sürdükçe sürer vurur kırbacı...güzel hayal oldu buda gerçi ama neyse hayalle yaşamak da güzel.
    Ümidinizi kaybetmeyin.Gün gelecek tadından yenmiyecek.Vuracak kırbacı.....

4. Bu hissede bilanço ve katarlılar diyerekten olumlu hava oluşturuldu, sonra da iyimser arkadaşlar bir çok sitede forumda boy göstermeye başladı ancak hisse bir türlü bu arkadaşların dediği rakamı görmedi, aksine biraz yükseltip ele verip aşağı gömdüler, fazla değil 5 yıllık bir borsa geçmişim var ama olumlu hava estirilen hisselerde yükselişi çok nadir gördüm. Ben de 1.30 seviyesinde iken düzeltme yapıp 0.90 lardan döneceğini düşünmüştüm, hatta burda da belirtmiştim ve gün geçtikçe daha da aşağılara inince fena bir şekilde yanılmışım. O dönem bu yazdığıma pişman olmuştum Samsunlu arkadaştan da özür dilemiştim. Şu anki düşüncem ise olumlu hava ile biz küçük yatırımcının sıraladığı hisse ya daha da düşer ya da sınırlı aralıklarda döner durur. Ne zaman sirtimizdan dökülür hisse o zaman rahatlar. Yanılmayı çok istiyorum, inşallah en kısa sürede Efekan in da dediği gibi 1 ve üzerine atar. Düşündüklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kağıt 1 üzerine atacak muhakkak onda bir sorun yok asıl sorun ne kadar sürede atacak.gerçek yatırım amacı ile alanlar tabiiki 1 in çok daha üzerini göreceklerdir.ama trade amacı ile giren eğer işi iyi bilmiyorsa fena çarpılır bu tip kağıtlarda.benden söylemesi 6 ayı gözden çıkartamayacak durumda olanlar yanaşmasın bile...

6. Biraz daha sabır Herkes eknek yiyecek.Sakın ha hissenizi kaptırmayın çakallara.Burada şu anda algı operasyonu yaparak kağıt aşagıya baskıliyorlar yok çöktü yok göçtü yok iflas etti yok battik. Hepside olumsuz algı oluşturmak için...

7.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Kapanışta karanlık odanın son saniyesinde alışa 300 bin daha koyması çok midemi bulandırdı. Kuvvetli alış göstermek istiyor besbelli. Yeşil yatırıma %20 prim yaptırdılar gel gel misali. Yarın açılışta 0.76 gün içinde ise 0.73 hatta 0.72 yi bile görebiliriz. Cuma günü en çok hacim yaptıran global bugün alıcı olmuş. Halk hala satıyor.
    Neler oluyor böyle 1 haftalık takas atabilecek varsa biraz aydınlanalım arkadaşlar.
    Black07 dün geceden bugünü çok güzel analiz etmişsiniz. Tıpkı yazdıınız gibi işlemler tıkır tıkır devam ediyor. Daha önceki yükselişden sonra ışık hızıyla 10 -20 kademe ile bir haftada eritip 0,64 getirdiler. 0,98 yükselişinden sonra ise her gün 2-3 kademe ile kağıt eriyor. Taktik değişti. Ben küçük yatırımcının hisseye atlaması yada inmesi ile bu işlerin yürümediğini düşünüyorum. Ağa babaları yada hissenin patroru ne zaman isterse gidecek,. veya böyle bir ileri 2 geri süründürecek....

8. fazla uzun süre süründüremez açın ygyo nun internet sitesinden bakım bir sürü proje var 2018-2019 da bitecek en geç.bu süre zarfında kuruşlu rakamlardan mal kaptırıırsa 3-4 katı para kazanmaktan kendini esirgemiş olur.yani kağıdın öyle yada böyle bir hikayesi mevcut, hikayesi olan kağıt bir şekilde gider, gitmek zorunda bu projelerin bilançolara yansıyacağı tarihlerde beklentiler en üst seviyede olur bu seviyeler belki hayal gelecek çoğu arkadaşa ama 3,50-4 üzeridir.yanlış anlaşılması kimseye hedef rakam vermiyorum.şahsi düşüncem şuan ileri düzey bıktırma politikası yapılıyor.sabreden en az 1,20 ilk duraktan ekmeğini yer bu rakamlar gerçekten çok komik bana göre wc bile 1 tl

Sayfa 371/898 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •