Sayfa 372/661 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5286 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Temeline bakıp satmadım 7.5 lardan aldığım şişe ikiye katladı y.t.d.

2. Leş gibi... yerinden kalkamıyor...

3.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    Leş gibi... yerinden kalkamıyor...
    Kendi paranızı kendiniz yiyin doları var fiyatlamaz borsa rekor kirar fiyatlamaz borsa düşer önden düşer basit bir matematik hisse 21 iken USD 7 TL tam 3 USD imiş 3 USD şuan 42 TL USD si olan sözde temeli sağlam hissede soyulduk ben defteri TL bazlı yüzde 50 karla kapattım USD bazında zararla sadece şunu diyorum kimse kimseye bedava kazanç vermez bir kez daha yeni bir tecrübe kazanmış oldum kalanlara bol kazançlar olsun

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Kendi paranızı kendiniz yiyin doları var fiyatlamaz borsa rekor kirar fiyatlamaz borsa düşer önden düşer basit bir matematik hisse 21 iken USD 7 TL tam 3 USD imiş 3 USD şuan 42 TL USD si olan sözde temeli sağlam hissede soyulduk ben defteri TL bazlı yüzde 50 karla kapattım USD bazında zararla sadece şunu diyorum kimse kimseye bedava kazanç vermez bir kez daha yeni bir tecrübe kazanmış oldum kalanlara bol kazançlar olsun
    borsa hafif eksi önden düşen algyo

yil sonu ve beklentiler gelmisken ATH de olsa ben mal vermem

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    borsa hafif eksi önden düşen algyo
    Mazeretleride hazırdır. Çanağı tamamladı kulp yapıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Mazeretleride hazırdır. Çanağı tamamladı kulp yapıyor
    senedin ne kadar kontrollü olduğunu anlayın zirve üstü kapanış yapsa piyasa gelecek alıp goturecek belki buna kasıtlı olarak musade etmiyorlar 30.10 lara getiriyor 30 un altını göstermemeye çalışıyor.Aylar yılla öncesinden yazdık 2 yönlü de marjlar beliirli Ayhan Yavrucunun kafasındaki yıllık yüzde 20-25 marj sanırım.İşe bu adam gitmeden yada bu zihniyet değişmeden olup olacağı bu, bu sefer daha içler acısı duruma düşüldü ülkede devaluasyon oldu millet usd bazında yuzde 50 zararda isterse en dibinden almış olsun.yani doları olan senette soyulmak çok acı bir durum değil mi?

8. İnsanları iyi niyetle uyarmaya çalışırsın neyse daha fazla yazmıyayım şimdi malda yakalananlar kıazacıktır yine. ne kadar marj verecek bana ona bakalım.

Sayfa 372/661 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •