Sayfa 372/996 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Güzel fikir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Bora bey eminiyeti arayıp emeklilik maaşınızı cekmenizi veya tuvalet kağıdıniz bitti isteyin kesinlikle getiriyorlar.
    sana yanda bir başlık açtım...arada hisse konuşalım diyorsun ya...annen altını bağladın da ondan sonra tabi. o başlığı da pisletme...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    BIST bu krizde yüzde yirmi beş civarında düştü. dolar ona uygun bir çıkışla yedi.liranin üzerinde olmalıydı. Demek ki anca yarısı kadar etkilenmiş. Bu hafta çok kritik bir hafta.

Bazı korkularımız daha netleşecek

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Konu dolar . Oldu 6.6 nerdeyse

Hammaddeci arıyor cuma günü.

Gülerek ; abi artık bu fiyatlar kurtarmaz haberin olsun, dolar altı buçuk olduu..

Millet ölüyor ,birileri halen malı nasıl götürürüm derdinde.

Bi baktım depolarına 1 tır malzeme yığıyor. Aynı sanayi sitesindeyiz çünkü..
    Dolar geçen sene 7 lira oldu diye zam yaptılar, 5'e düştü fiyatlar inmedi, oradan 5,5 oldu dediler bir daha zam, sonra 6 oldu bir daha zam şimdi 6,5 bir daha, iki gün sonra düşse fiyat yine sabit kalır, bu fırsatçılar corona'dan da tehlikeli.

5. Koronavirüs salgınıyla mücadele etmek amacıyla Çin'den temin edilen 15 dakikada virüs tespiti yapan hızlı tanı kitleri Türkiye'ye ulaştı.
    Çin'in Şanghay kentinden alınan hızlı tanı kitlerini taşıyan Turkish Cargo'ya ait geniş gövdeli kargo uçağı sabaha karşı 04:00 sıralarından Atatürk Hava Limanı'na iniş yaptı.
    Burada resmi plakalı minibüsle gelen görevliler tarafından alınan kitler, aynı minibüse konularak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Çin'den temin edilen toplamda 2 milyon adet hızlı tanı kitinin ilk partisi Türkiye'ye getirilirken kalan kısımlarının ise parça parça getirileceği öğrenildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Bana 5 dakika orası gidip bende test yaptırsan mı acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Bu saç kurutma makinesi yalanını ortaya atan da Melih Gökçek bu adamla diğerlerinin benzerliği nasıl da ortaya çıkıyor, Mansu başkanım bir devlet adamı nasıl olur bütün herkese gösteriyor, Belediye'nin bütün imkanlarını halkına seferber etmiş durumda, şu an Melih başkan olsaydı yapacağı ilk iş herhalde Ankara'nın en büyük meydanlarına devasa saç kurutma makinesi dikerek Ankara'yı fönlemek olurdu.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Koronavirüs salgınıyla mücadele etmek amacıyla Çin'den temin edilen 15 dakikada virüs tespiti yapan hızlı tanı kitleri Türkiye'ye ulaştı.
    Çin'in Şanghay kentinden alınan hızlı tanı kitlerini taşıyan Turkish Cargo'ya ait geniş gövdeli kargo uçağı sabaha karşı 04:00 sıralarından Atatürk Hava Limanı'na iniş yaptı.
    Burada resmi plakalı minibüsle gelen görevliler tarafından alınan kitler, aynı minibüse konularak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Çin'den temin edilen toplamda 2 milyon adet hızlı tanı kitinin ilk partisi Türkiye'ye getirilirken kalan kısımlarının ise parça parça getirileceği öğrenildi.
    Thy dünyanın en büyük 6. Kargo filosuna sahip diye okumuştum. Kaynağı bulamadım. Açıkçası gurur duydum. Bugünlerde bu filolar oldukça önenmli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 372/996 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •