Sayfa 373/999 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
    Bu yazıda da güzel açıklamalar var.
    https://muhendishane.org/2016/01/17/...degerlendirme/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
     Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    MB nın döviz zorunlu karşılık oranlarını son 6 ay da kaç kere artırdığına bakıp buraya atabilecek var mı acaba.
    12 den 19 a çıktı diye biliyorum.

3. çember daralıyor bunu biliyoruz da sanki çember çekirdeğe dokunacak şekilde küçülmüş ve yakında bişeyler olabilecek gibi geliyor.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    12 den 19 a çıktı diye biliyorum.
    Dolar fazla kıpraşmaz yazınca da bana kızıyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Dolar fazla kıpraşmaz yazınca da bana kızıyorlar.
    Herkesin fikri kendine ...

Kimse kimseye böyle düşünemezsin diyemez...

Ama başlık konusu son derece açık ve net.

Bu konuda hem başlığın müdavimleri hem de yönetim, geçmişte çıkan tatsızlıkları da düşünerek konu başlığıyla ters görüşteki yazıları ilgili başlığa yazın demekteler.

Sorun bu kadar net ve açık.

6. Yerel seçimler sonrası ciddi bir ekonomik sıkıntıya giren hükümete yakın medyada önemli bir gelişme yaşandı. Bir süredir kapanacağı söylenen Star ve Güneş gazetelerinin durumu kesinleşti. Gazete yönetimi çalışanlara gazetelerin kapandığını tebliğ etti.

Yerli tumofille iyi oyaladılar milleti.Şimdi gelelim artık hayatin gerçeklerine.Gazate basmak için hammadde ithal edildiğini düşünürsek tl'yi değerlendirecek bir sonuç çıkıyor
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

7. Şimdi bu başlığa dolar yükselecek diyenler diğerine de dolar düşecek diyenler mi yazacak yani

İyi de dolar bi dönem düşer bi dönem yükselir , hep aynı şekil gitmez ki bu meret

Yani dolar yükselecek diyen adam üç ay sonra dolar düşecek demeye başlarsa farklı topic de mi yazması gerekecek

Nassi bişi bu

Bu nassi bi anlayış

8.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Şimdi bu başlığa dolar yükselecek diyenler diğerine de dolar düşecek diyenler mi yazacak yani

İyi de dolar bi dönem düşer bi dönem yükselir , hep aynı şekil gitmez ki bu meret

Yani dolar yükselecek diyen adam üç ay sonra dolar düşecek demeye başlarsa farklı topic de mi yazması gerekecek

Nassi bişi bu

Bu nassi bi anlayış
    dolar dısında her sey yazabılırsın o serbest yalnızca dolar duser demek yassakkkk
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

Sayfa 373/999 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •