Sayfa 373/967 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 2 den verdim 2,10 dan aldım yemin edirim moralim bozuldu bişey var ama ne anasını satım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2 den verdim 2,10 dan aldım yemin edirim moralim bozuldu bişey var ama ne anasını satım
    Bende 82 ye iner diye düşünüyordum piyasa berbat bizim hisseler çakıldı yine iyi duruyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Bende 82 ye iner diye düşünüyordum piyasa berbat bizim hisseler çakıldı yine iyi duruyor
    YA ORASI ÖYLE PİYASA KAN AĞLIYOR BENİMDE TAVAN GÖRDÜĞÜM HİSSEYE ÜZÜLÜYORUM ASLINDA ÜZÜLDÜĞÜM NOKTA BİR TAVAN GÖRDÜM ONDA DA SAVAŞ ÇIKTI GELDE İÇME
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2 den verdim 2,10 dan aldım yemin edirim moralim bozuldu bişey var ama ne anasını satım
    hocam kendimi gördüm sende

5. tavan oldu bu arada ne kadar var tavanda arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Tebrikler cesaretin karşılığını aldın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. Stop Wishing Start Doing

8.  Alıntı Originally Posted by banamusade Yazıyı Oku
    hocam kendimi gördüm sende
    abd rusyaya girecekmiş te he girersin anca piyasada bizim gibi küçükleri yemliyorlar .bu hisse burda duruyorsa ciddi bir haber ve yükselme olacak arkadaş ben bunu bilirim ekrandan uzaklışıyorum.
    Nakit kraldır.

Sayfa 373/967 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •