Sayfa 375/612 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,209
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Ne oldu yine büyü bozuldu. 2 gündür zayıf kaldı garib kaldı polhomuz
    Polho bazında şimdiye dek hiçbir yorumda bulunmadım dostum.Buradaki bilgi ve tecrübe birikimi fazla olan forum arkadaşlarımızı dinlemek için geldim.

Ama geneli BİST i sorarsan fed faiz arttırımı günü yapılan yüzde 2 prim sp500 de aynı hızda geri verildı yurtdışında . Bugün tarımdışı istihdam a nasıl tepki verecek bende merak ediyorum açıkcası.

y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Ne oldu yine büyü bozuldu. 2 gündür zayıf kaldı garib kaldı polhomuz
    Daha gün bitmedi diyor galiba )

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,209
     Alıntı Originally Posted by Kolhis Yazıyı Oku
    Daha gün bitmedi diyor galiba )
    fiyat hakkında üstadlara bırakıyorum yorumu.işlem hacmi hakkında ne diyorsunuz sayın kolhis bey ?

y.t.d

4.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    fiyat hakkında üstadlara bırakıyorum yorumu.işlem hacmi hakkında ne diyorsunuz sayın kolhis bey ?

y.t.d
    Ben yorum yapmıyorum pek bilmediğim için sadece şirketin iyi şeyler yaptığını ve karlılığını ayrıca sürdürebilirlik açısından olumlu şeyler görebiliyorum kendimce.Hacim içinde aldığım zamandan beri takip ediyorum hiç bu kadar yüksek hacimlerle gittiğini görmedim diyebilirim yanlışım yada yorumu olan varsa tabiki itirazda bulunabilir memnun ve bilgi sahibi olurum

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,209
    Ben yorum yapmıyorum pek bilmediğim için sadece şirketin iyi şeyler yaptığını ve karlılığını ayrıca sürdürebilirlik açısından olumlu şeyler görebiliyorum kendimce.Hacim içinde aldığım zamandan beri takip ediyorum hiç bu kadar yüksek hacimlerle gittiğini görmedim diyebilirim yanlışım yada yorumu olan varsa tabiki itirazda bulunabilir memnun ve bilgi sahibi olurum
    içtenlikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    içtenlikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Rica ederim ne demek müsait olduğunuzda fikir beyan ederseniz sevinirim

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,209
    Rica ederim ne demek müsait olduğunuzda fikir beyan ederseniz sevinirim
    Polho konusunda fikir beyan edecek teferruatlı bir bilgim yok şefim.Tek bildiğim foruma yazdığım andan itibaren azçok gidiyo(kısmet sadece). Bazı arkadaşlarada özelden yazdığım gibi 1988-2000 arasında halka açık olan şirketler hakkında belki birkaç kelam edebilirim.Ama Polho dedinmi buradaki arkadaşların bilgisine hürmeten susuyorum ve sadece onları dinliyorum.Oyuncuyumdur.Benden bir cacık olmaz.

y.t.d

8. Bugünlerde bu hisse hakkında konuşmak büyük risk.. ben kendi adima geri çekilmesine razıyım.

Elimde varken düşerse para kaybederim ama elimde yoksa yukarı giderse emeklerim heba olur. Parayı belki geri kazanırım ama emeğim boşa giderse bir başkan hisse için emek vermekten vazgecebilirim. Emek vermekten vazgeçersem zaten para kazanamam.

Bu sıralar buraya tek yorumum bu olsun...

Sayfa 375/612 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •