Sayfa 376/1078 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    günaydın sayın forumdaşlar,

aşağıdaki adresten baktım, IP adresinden konum bilgisi benim doğru çıkıyor.

iyi haftalar...

https://www.iplocation.net/
    Nokta atışı olarak mı doğru yoksa yakın konum olarak mı?

Linkten ben de kontrol ettim ama sadece yaklaşıyor ama konum gerçek değil...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Sayın Hocam,

Sabit hattan girdim.Şehir doğru semti farklı gösterdi.

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın Hocam,

Sabit hattan girdim.Şehir doğru semti farklı gösterdi.
    Tam doğru bulmak neredeyse imkansız. O nedenle şehri doğru bulsun yeterlidir. Semte gerek yok. Ben zaten test edebilelim diye böyle bir uygulama yaptım. Fakat ev/iş tam vericinin yanındaysa kesin doğru gösterecektir...

Sent from my E6853 using Android mobile app

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Nokta atışı olarak mı doğru yoksa yakın konum olarak mı?

Linkten ben de kontrol ettim ama sadece yaklaşıyor ama konum gerçek değil...
    benimkisini nokta atışı olarak verdi sayın T/A.

acaba fark statik/dinamik IP kullanımı farkından kaynaklanıyor olabilir mi? bu konuda bir bilgim yok tabii, aklıma geldi sadece.

her geçen zamanda yeni şeyler katıyorsunuz, güzel ve değerli emekleriniz için teşekkür ederiz, elinize sağlık.

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    benimkisini nokta atışı olarak verdi sayın T/A.

acaba fark statik/dinamik IP kullanımı farkından kaynaklanıyor olabilir mi? bu konuda bir bilgim yok tabii, aklıma geldi sadece.

her geçen zamanda yeni şeyler katıyorsunuz, güzel ve değerli emekleriniz için teşekkür ederiz, elinize sağlık.
    Eğer IP statik ise kapı numarasına kadar doğru bilebilir...

O nedenle statik IP kullananlar girdikleri sitelere dikkat etmek zorundadırlar. En ufak bir problemde yerleri hemen tesbit edilebilir...

Dinamik IP 'de ise yer tesbiti daha zor. O saatte o IP adresini kim kullanmış önce onu bulmak gerekir. Bunun için de işin içine yetkili merciler girecektir veya bu bilgilere ulaşabilenler...

6. Tüm başlıklarda eklentiye izin veriyor bu başlıkta eklenti kısmı çıkmıyor, hızlıresim siteside şuan yüklemiyor, ilginç...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8. Sorun çözülünce atarım çok ilginç bir durum gerçekten bir resmî hasbel kader yükledi...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

Sayfa 376/1078 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •