Sayfa 376/500 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bugün taban diyenler yarına döndü anlamadıysanız boş yere yazmayın.borsada cesaret ister

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ver mehteri geliyoruz 😃

2.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    ver mehteri geliyoruz
    Benim mehterle işim olmaz bugün 2.61 bas bas bağırıyor du.gaz maz naz hikaye ...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. benim son takas analizimde dışarı fazla mal kaçırmadı iş den satılanlar diger kurumlardan dagınık alındı .mal az bu tahtayı isterse fezaya götürür.önceki tepesini geçirmesi lazım.ufak bir operasyon için agzını bulaştırdığına degmez karşımızdaki borsa efsanesi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Galipte hedef 8 tekrari var. Avtur ve avgyo nun gecmis yillar minarelerini izleyin gorursunuz. 10 olacak diye atlayanlari mi avliyor bilmiyorum. Burada da olur mu? Zaman gosterecek.

Bu dakkadan sonra burutteki kagida pek bulasan olmaz. Kafasina gore yukari asagi oynaşmaya musait.

5. Bunu galip flap beyaz gibi yapabilir. Bu vangıda galibin ilk göz ağrı. Vefâ borcu var galibin vangıdaya

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. dünkü alanlar rahat buğün ki alanlar ne olacak bakalım ....

7. Ben ıcbct geçiş yapıyorum size bol kazançlar...

8. 40 kadem aldım bana yeter.

Sayfa 376/500 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •