Sayfa 376/1000 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kalanı inşaatçılardan alacaklarmış...Onlar feragat edeceklermiş...Tabii fiyatı milyon TL yapıp yine beton kafalardan alacaklar o farkı o başka
    Durum aynen tarif ettiğiniz gibi...

Dairenin fiyatını faiz fedakarlığını karşılayacak şekilde ayarlayacaklar.

Sadece kendi müteahhit müşterilerinin dairelerine bu kolaylığı sağlamalarının başka bir açıklaması yok.

Zaten oldu bitti şu emlak fiyatlarındaki "indirim ve vade farkı yok" gibi numaralara kim kanıyor bilmiyorum.

Sanırsın emlak fiyatları darphanede belirleniyor.

2. Dow/Gold üç vakte kalmadan 17'li rakamları görecek iiişallah......

3. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    altına dikkat edin demiştim, çaktırmadan yükselmeye başladı. birkaç ay önce amerikan . çocukları bölgemizde altın talebinin arttığını, kimin talep ettiğini araştırdıklarını söylemişlerdi hatırlarsanız. muhtemelen altın fiyatını zıplatacakları için kimin kazanacağını bilmek istemişler, yanlış kişileri zengin etmek istememişlerdi. şimdi bunun kokusu çıkıyor...
    Altını çok çalkaladılar dedim bu kopacak. 1180 den 1190 aldırdım kendim 1230 dolarda iken hızlı gider diye gümüş aldım. O da bu aralar sütçü beygiri çıktı. Ulan her zaman yükselişte ve düşüşte altından fazla hareket ederdi. Bu sefer bozuldu lavuk...

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    tüm forumdaşlara selamlar troller hariç
    10 gün lük cezamız bitti
    ama trollere yenileri eklenerek gelmiş
    Gecmis olsun, trollerin 7 sulalesine selam gondermenin nesi yanlis?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu günlerde, millet protesto için portakal yemeyi, dolar çiğnemeyi bırakıp da emlak alma gösterisine başlarsa hiç şaşırmam.

Bu durum cep telefonu ile nasıl kaydedilir de sunum yapılır bilemem.

Bu konuda belki bu başlıkta AK güzelleme yapan pek zeki forum üyeleri bir şeyler söylerler...

Bu arada emlakin nasıl baş belası bir yatırım türü olduğunu bir çok kişi yaşayarak anlıyor.

7. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti iktidarı döneminde tüm ekonomik sınıflarda, ülkenin farklı boyutlara geçtiğini, Dünya ülkeleri arasında yer aldığını ve ahvolmuş bir ekonominin sağlığa kavuşturulduğunu aktararak " AK PARTİ iktidarları döneminde ekonomimiz yıllık yüzde 5,7 büyümüş, kişi başına gelir 3 katından fazla artmış, 2005 yılından bu yana yaklaşık 10 milyon kişiye iş imkânı sağlamış, yoksulluk göstergelerinde çok önemli iyileşmeler elde etmiştir. 2002'den bu yana ihracatımız 4 katından fazla artarak ihracatta ürün ve ülke çeşitliliğinde önemli mesafeler kaydedilmiş, kamu maliyesinde yeniden yapılandırmalar gerçekleştirilerek kamu açıkları ciddi anlamda azaltılmış, kamu borç yükü yarıdan fazla düşürülmüştür. Bankacılık sektörü ise uluslararası en iyi standartları sağlayacak şekilde sağlıklı bir yapıya kavuşturulmuş ve ekonomik büyümeye önemli bir katkı sağlamıştır. Bu dönüşüm birçok uluslararası kuruluş ve platform tarafından örnek gösterilmiş, Türkiye bir yandan IMF'e daha çok katkı sağlayan donör ülkelerden biri pozisyonuna gelirken diğer yandan G20 ülkeleri arasında yer alarak küresel ekonomiye yön vermede etkin bir role sahip olmuştur. " ifadelerine yer verdi..

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu günlerde, millet protesto için portakal yemeyi, dolar çiğnemeyi bırakıp da emlak alma gösterisine başlarsa hiç şaşırmam.

Bu durum cep telefonu ile nasıl kaydedilir de sunum yapılır bilemem.

Bu konuda belki bu başlıkta AK güzelleme yapan pek zeki forum üyeleri bir şeyler söylerler...

Bu arada emlakin nasıl baş belası bir yatırım türü olduğunu bir çok kişi yaşayarak anlıyor.
    Sahte dolar yakıp, oyuncak telefon kıran dallamalar.'reyiz bizi Afringe götür Hülooğğ' diye höykürüp sonra bedelli askerliğe başvuran
    yiğ itler. Çinli diye Koreli bulup döven , Rusya elçiliği sanıp Hollanda elçiliğinde protesto yapan andavallar.
    elbet emlak içinde birşeyler bulurlar

Sayfa 376/1000 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •