Sayfa 377/1030 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu ozveri size 1000 liraya malolmus dostum
    1000tl az para değil, ama bazı MT ler, adama bununla çalışacağına daha az faizle öbürüyle çalış dedirtiyor.
    Bu arada hatırladığım kadarıyla Türkiye ye en fazla borç veren İspanya idi. Garanti nin İspanyol ortakları daha çok mevduat için agresifleşmiş olabilir mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    1000tl az para değil, ama bazı MT ler, adama bununla çalışacağına daha az faizle öbürüyle çalış dedirtiyor.
    Bu arada hatırladığım kadarıyla Türkiye ye en fazla borç veren İspanya idi. Garanti nin İspanyol ortakları daha çok mevduat için agresifleşmiş olabilir mi?
    Çok güzel aciklamis siniz aynen katılıyorum mt ler hakkında dediklerinize...
    Garanti konusuna gelince sanki banada öyle gibi geldi,devam eden haftalarda da aynı tepkileri verebilecekler mi? Bakmak lazım

3.  Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Haklısın dostum...ama bazen güven ve güleryüz paradan önce geliyor...
    Güleryüz gösterdikleri paranızdır siz değilsiniz..Beşparasız gidin bakalım güleryüzlü müdürünüze size 1000 tl kredi veriyor mu?Yanlış anlamayın lütfen güven ve güleryüz kurt ile kuzu hikayesi gibidir bankacılıkta..

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Güleryüz gösterdikleri paranızdır siz değilsiniz..Beşparasız gidin bakalım güleryüzlü müdürünüze size 1000 tl kredi veriyor mu?Yanlış anlamayın lütfen güven ve güleryüz kurt ile kuzu hikayesi gibidir bankacılıkta..
    Aynı şeyden bahsediyoruz,bazıları paranız olsada güleryüz göstermiyor...

Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Aynı şeyden bahsediyoruz,bazıları paranız olsada güleryüz göstermiyor...
    810 k para ile gulmeyecek banka calisani tanimiyorum;)

Bazen paradan degerli seyler vardir gibi birsey demissiniz ama bu karsimizdaki banka. Esim yada dostum degil. Gulse ne gulmese ne...

Dostum bu hayatta hersey paradir. Bunu er yada gec herkes anlar. Sen de...

6. Herkes kendine göre haklı diyecek birşey yok...onu bunu bırakalım da mevduatlar çıkışa devam edecekmi?yoksa bunlar iyi günlerimizmi? ???

7. Yarın öğleden sonra en geç 15 de küçükler en az 1 puan daha artırmamış sa artık onlara mama vermem. 2 puan eksikte olsa devlerle çalışırım. Bu benim şahsi tercihimdir. Kulağımın arkasını özellikle korumak zorundayım.

8.  Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Herkes kendine göre haklı diyecek birşey yok...onu bunu bırakalım da mevduatlar çıkışa devam edecekmi?yoksa bunlar iyi günlerimizmi? ???
    Dolar düşmedikçe, fed faiz artırdıkça yukarı trend devam eder. 35-40 bandında yataya sarmasını bekliyorum. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 377/1030 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •